رضا آقایی:
فیلمسازی برای کودکان و نوجوانان دغدغه من است/ برگزاری جشنواره کودک را به جوانان و نوجوانان واگذار کنیمکارگردان سینمای کودک گفت: من به جشنواره فیلم کودک و نوجوان علاقه بسیار زیادی دارم چراکه اساسا به سینمای کودک و نوجوان علاقه دارم و ساخت فیلم برای گروه سنی کودک و نوجوان دغدغه‌ من است.

رضا آقایی کارگردان سینما در خصوص کیفیت برگزاری سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوان گفت: سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوان یکی از جشنواره‌هایی بود که بسیار خوب برگزار شد.


کارگردان فیلم سینمایی "عینک" ادامه داد: من به جشنواره فیلم کودک و نوجوان علاقه بسیار زیادی دارم چراکه اساسا به سینمای کودک و نوجوان علاقه دارم و ساخت فیلم برای گروه سنی کودک و نوجوان دغدغه‌ من است.

وی در خصوص حضور پررنگ کودکان و نوجوانان در بخش اطلاع رسانی اخبار جشنواره کودک افزود: بخش اطلاع رسانی و اخباری که در روز‌های برگزاری جشنواره منتشر می‌شد، یکی از نقاط قوت جشنواره محسوب بود. چراکه کودکان و نوجوانان در آن حضوری پررنگ داشتند. سعی شده بود بیشتر با بازیگران کودک و نوجوان فیلم‌ها مصاحبه شود و قطعا تلاشی که آن‌ها می‌کنند ثمره بهتری هم دارد.


کارگردان فیلم "عینک" خاطرنشان کرد: به نظرم اگر فرآیند برگزاری جشنواره به جوانان و نوجوانان سپرده شود، قطعا می‌تواند مثل تجربه دوره سی و یکم، در سطح عالی خود را نشان دهد چراکه این جشنواره برای کودکان و نوجوانان است.

کد خبر: 1218  |  منتشر شده در: سه شنبه 20 شهریور 1397 ساعت 11:59