اعلام ویژه برنامه های سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان
وقوع «رخداد» در شهر دوستدار کودک و نوجوانبرنامه تلویزیونی «رخداد» به تهیه کنندگی ساعد براهیمی و کارگردانی فاطمه یاسینی در روزهای برگزاری سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان روانه آنتن شبکه دو سیما می شود.

 

به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، برنامه تلویزیونی «رخداد» به تهیه کنندگی ساعد براهیمی از 9 الی 15 شهریور ماه به طور روزانه به پوشش اخبار و رویدادهای سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان می پردازد.

 

این برنامه که از شبکه دو سیما پخش می شود، آیین های افتتاحیه، اختتامیه، کارگاه ها و نشست های تخصصی، نمایش فیلم ها و سایر رویدادهای جشنواره را پوشش می دهد. همچنین تهیه گزارش های مردمی از جریان نمایش فیلم ها در اصفهان و 30 استان دیگر و گزارش بازدید از مناطق تاریخی و دیدنی شهر اصفهان به عنوان شهر دوستدار کودک و نوجوان نیز از دیگر بخش های ویژه برنامه «رخداد» است.

 

فاطمه یاسینی کارگردانی و زهرا محمودی اجرای این برنامه را برعهده دارند. علی نصراللهی نیز مدیر تولید این برنامه است و خبرنگاران و گزارشگران نوجوان اصفهانی نیز در بخش گزارش این برنامه را همراهی می کنند.

 

برنامه تلویزیونی «رخداد» برای چهارمین دوره متوالی است که به جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان می پردازد.

 

سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا رضاداد 8 الی 14 شهریور 97 در شهر اصفهان برگزار می شود.

کد خبر: 770  |  منتشر شده در: سه شنبه 16 مرداد 1397 ساعت 14:39