منتخبین مرحله اول داوری و خبرنگاری جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان معرفی شدند



اسامی کودکان و نوجوانان اصفهانی منتخب بخش داوری و خبرنگاری جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اعلام شد.

به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، منتخبین مرحله اول بخش داوری کودک و نوجوان و خبرنگاری نوجوان سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان مشخص شدند.

در این مرحله، 152 کودکان و نوجوانان واجد شرایط داوری  و 70 نوجوان اصفهانی واجد شرایط خبرنگاری در جشنواره، پس از شرکت در آزمون کتبی  به عنوان منتخبین این بخش معرفی شده اند. این گروه باید در ادامه این رقابت، در مصاحبه حضوری شرکت کرده و در صورت کسب امتیاز لازم و تایید کارشناسان جشنواره به عنوان داور و خبرنگار سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان را همراهی کنند.

گفتنی است داوران منتخب، آثار بخش ملی و بین الملل جشنواره را در کنار داوران اصلی، داوری می کنند و خبرنگاران نیز رویدادها و اتفاقات جشنواره را در اختیار رسانه ها قرار می دهند.

سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا رضاداد 8 الی 14 شهریور 97 در شهر اصفهان برگزار می شود.

اسامي منتخبين مرحله اول (آزمون كتبي) بخش خبرنگاران نوجوان

ردیف

نام و نام خانوادگی

1

کیمیا میر مقتدایی

2

علی خیام باشی

3

نرگس پورسینا

4

متین پهلوان نژاد

5

زهرا پاکدلان

6

نرگس سادات لوح موسوی

7

مبینا پاک منش

8

نسترن اثنی عشری

9

آیدا شکری نژاد

10

امیرصدرا احمدی

11

سید علی لوح موسوی

12

زهرا برکت

13

فرنوش نم نبات

14

محمدحسین اسماعیل زاده

15

مسیح شریفی

16

سپیده اکبریان

17

مهدی بلوری نژاد

18

فردوس لعل پور

19

فاطمه ربانی

20

پرنیا قانونی

21

مجتبی جبروتیان

22

آتنا شادمهر

23

پانته آ صادقی

24

سیدایلیا طاوسی

25

فاطمه مرادی

26

اکبر دست رنج

27

مهلا محمدی

28

امینه هادیان

29

نگار مبشری

30

فاطمه موحدی راد

31

بنیامین بروجنی

32

امیر اسماعیل اسماعیلی

33

غزل یراقی

34

مهرجو ذره

35

زینب رنگ آمیز

36

ساغر سلطان محمدی

37

مهسا سلمانی

38

شایان سلطانی

39

فائزه  سعادت

40

افرا حاجی مرادی

41

مریم سید محلقی

42

دانا ردانی پور

43

ثنا آذر شهرکی

44

سید محمد حسین مهاجر

45

یگانه غرب دفتران

46

سید مهدی محمدی

47

آریا سلطانی

48

الهام رهنما

49

فاطمه  شیخ بهایی

50

سوگل دیگاری

51

زهرا بابایی باغبادرانی

52

بهار رضوانی فر

53

مائده معتمدی

54

فاطمه سادات طباطبایی

55

سید محمد پارسا روضاتی

56

صبا احمدی

57

اشکان نساجی

58

مائده امینی

59

مهدیس تقی بیگی

60

عیسی صادقی

61

زهرا اکبریان

62

زهرا اسماعیلی

63

فائزه عباسپور

64

امیر حسین فدائی

65

پرنیا صراف زاده

66

محمد امین مسلم زاده

67

ساحل احمدی

68

سارا بهرامی

69

محمد پارسا اکبری

70

کیمیا عباسی

اسامي منتخبين مرحله اول (آزمون كتبي)بخش داوران كودك و نوجوان و سينماي ايران-سينماي بين الملل

ردیف

نام و نام خانواده گی

ردیف

نام و نام خانوادگی

1

اکبر  عزیزی

55

ریحانه السادات رضوانی

2

سپیده  نبی

56

امیر حسین  دوانیان

3

کوثر الله دادی

57

محمدصدرا امیرمعزی

4

مینا جعفری

58

سیدالزهرا  فقیهی

6

ایلیا کاظمی

59

آنیتا یعقوبی

7

سارا خان احمدی

60

یگانه  دلارام

8

نوژین نیازبخش

61

کوثر یارمحمدی

9

کوروش مقدس

62

الینا  میرزاخانی

10

فرید فرهادیه

63

هستی معین ارا

11

سارا حاجی مهدی

64

ابوالفضل دلوی

12

آوا غلامیان

65

علیرضا دولت یار

13

هستی محبی

66

صبا یزدخواستی

15

زهرا موسوی

67

تینا عبادی

16

مهدیه مهدی زاده

68

آوا احمدی

17

مهتاب صالحی

69

سحر رشیدیانی

18

افرا حاجی مرادی

70

هلیا میرزایی

19

غزل قربانی

71

محمدسپهر قائلی

20

علیرضا بلندبخت

72

مانیدا ایزدخواستی

21

دینا عزیزی

73

محمدعرفان فرهیخته

22

مهسا حسینی

74

آیدین  سی منی

23

آوا سرجوقیان

75

نیما طهماسبی

24

انسیه شفیعی

76

رزا فتوح

25

سوگند کریمی بابااحمدی

77

سپهر سلطانی

26

یاس کرمی

78

رها فتوح

27

ایمان علاقه بند

79

فرزان  ایزدی

28

هستی بیاتی

80

مهسا خوشنویس

29

آناهیتا ضیایی

81

زهرا آقاجان

30

محمد مهدی  کیان ارثی

82

هلنا مصدق پور

31

سحر زینعلی

83

محمدنوید میرزایی

32

گلنار فرهادی

84

ملیکا اقایی

33

پرنیا نیرومند

85

سجاد کبیریان

34

عرشیا  شیخ فرشی

86

زهراالسادات طباطبایی

35

النا  جان قربان

87

دریا بلندنظر

36

عسل یهادر

89

مازیار جورکش

37

بهار صادقی

90

امیرحسین توکلی

38

فاطمه امامی

91

راحیل مولایی

39

مهلا قلیلی

92

ثنا حمیدی

40

شقایق کریمی

93

پارسا نجف پور

41

امیرمهدی قهرایی

94

هانیه محبی

42

آیدا سلیمانی

95

آتنا مکارمی

43

آرمان سلیمانی

96

علی سامع

44

ریحانه استادی

97

ایلیا جعفری

45

محمد طه  زارعی

98

مرصاد اعتدالی

46

زینب محمدی

99

فاطمه گرجی

47

سما اسماعیلی

100

محمدصدر بهشتیان نژاد

48

کیارش شهبازی

101

محمدحسین شیرویه زاد

49

عادل سلیمانی

102

مهدی فاتحی

50

دانیال اکبری

103

نازنین کریمیان

51

زهراالسادات امامی

104

علی ده بالایی

52

فاطمه آزادمنش

105

آفرین عدیلی

53

زهرا غلامعلیان

106

سارینا محمدی

54

حورا  امیرمعزی

107

رایا سادات الحسینی

108

نرجس مارانی

137

سید محمدرضا طباطبایی

109

محمدرضا معظم زاده

138

ملیکا امینی

110

ترنم زایری

139

ملینا حقیقی

111

رضا موحدیان

140

عادل افکار

112

سجاد استکی

141

لیا مجلسی

113

ملیکا آزاد مرد

142

وانیا زاهدی

114

کارینا شهریاری

143

آترین یداللهی

115

غزل لطیفیان

144

یاسمین مدرس هاشمی

116

مریم سید معلمی

145

مهدی علی عسکری

117

مبینا محققیان

146

زهرا قربانی

118

آرتین هادی پور

147

سوگند سلیمانی

119

درسا ابراهیمی

148

حسین جمالی

120

محمد عماد عصارزادگان

149

میترا حیدری

121

سنا رحمانیان

150

مهرداد مقدری

122

طورا معصومی

151

آناهیتا حیدری

123

کیمیا یاری

152

امیرعلی سارنج

124

الیکا میرزایی



125

نورالسادات رفیعی پورعلوی



126

علی آصالح



127

دیانا آذری



128

محمد رعنایی



129

علی قبادی



130

سید مهدی کفایت



131

سپیده قربانی



132

امیرمحمد قاری قرآن



133

فایزه سعادت



134

پارمیس کارشناس



135

آیدا حق شناس



136

سید سیما موسوی



کد خبر: 733  |  منتشر شده در: چهارشنبه 27 تیر 1397 ساعت 15:31