بیتا منصوری:
برگزاری جشنواره کودک اتفاق بسیار خوبی است/ این محفل می‌تواند موجب ارتقاء ژانر کودک شودتهیه کننده سینما گفت: در شرایط فعلی برگزاری جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در نوع خود یک اتفاق بی نظیر محسوب می‌شود و واقعا باید از همه دست اندرکاران تشکر کرد.

 

به گزارش میزان؛ بیتا منصوری تهیه کننده سینما با ابراز رضایت از عملکرد ستاد خبری جشنواره کودک و نوجوان سی و یکم گفت: در شرایط فعلی برگزاری جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در نوع خود یک اتفاق بی نظیر محسوب می‌شود و واقعا باید از همه دست اندرکاران تشکر کرد.


این تهیه کننده سینما تصریح کرد: دور هم جمع کردن خانواده سینمای کودک و نوجوان، یک اتفاق بسیار خوب برای سینما به ویژه در ژانر کودک و نوجوان است. این محفل سینمایی قطعا موجب ارتقای این سینما در آینده‌ای نزدیک خواهد شد.

منصوری اظهار کرد: خوشحالم که هر ساله شاهد این هستم که جشنواره بهتر از سال قبل برگزار می‌شود و من هم به عنوان سینماگری که به کار کودک علاقه دارد، سعی می‌کنم سهم خود را در این مسیر به خوبی ادا کنم.


وی با ابراز رضایت از عملکرد ستاد خبری جشنواره کودک و نوجوان سی و یکم خاطرنشان کرد: اطلاع رسانی جشنواره امسال بسیار خوب بود و همه ما سینماگران نیز باید در امر اطلاع رسانی کمک کنیم تا اهداف مورد نظر همه مان که رشد سینمای کودک و نوجوان است، تسهیل شود.

کد خبر: 1217  |  منتشر شده در: سه شنبه 20 شهریور 1397 ساعت 11:28