امیرحسین صدیق:
کودکان امروز با کودکان نسل قدیم تفاوت دارندکارگردانان باید متوجه باشند که کودکان امروز با کودکان آن نسل تفاوت دارند و باید از نیاز و سلیقه آن ها آگاه باشند و متناسب با ذائقه آن ها فیلم بسازند.

 

به گزارش صبا؛ امیرحسین صدیق داور سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان با اشاره به مهم ترین ویژگی یک فیلم موفق کودک و نوجوان به «صبا» گفت: یک فیلم کودک خوب باید بتواند مخاطب را با خود همراه و پیامش را به صورت غیر مستقیم به کودک و نوجوان منتقل کند.

 

وی افزود: فیلم های دهه ۶۰ و ۷۰ سینمای کودک و نوجوان می توانند راهنمای خوبی برای کارگردانان امروز سینمای کودک کشور باشد. هرچند کارگردانان باید متوجه باشند که کودکان امروز با کودکان آن نسل تفاوت دارند و باید از نیاز و سلیقه آن ها آگاه باشند و متناسب با ذائقه آن ها فیلم بسازند.

 

داور سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان ادامه داد: اگر فیلمی در جشنواره اصفهان موفق باشد در اکران هم با فروش خوبی مواجه می شود.

 

سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا رضاداد ۸ تا ۱۴ شهریور ماه در شهر اصفهان برگزار شد.

 

کد خبر: 1215  |  منتشر شده در: دوشنبه 19 شهریور 1397 ساعت 13:17