شبنم مقدمی:
جشنواره سی و یکم بازیگران خوبی را به هنر سینما معرفی کردداور سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان گفت: یکی از اتفاقات خوب جشنواره سی و یکم معرفی بازیگران خوب کودک و نوجوان به سینمای کشور بود.

به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، شبنم مقدمی داور سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با اشاره به ارزیابی اش از این رویداد بیان کرد: فیلم‌های امسال کیفیت مناسبی داشتند، اما امیدوارم در سال های آینده این روند ادامه دار باشد و با آثار باکیفیت تری مواجه شویم هرچند که کار یک داور در قضاوت فیلم های خوب سخت تر می‌شود، اما من از کار سخت استقبال می کنم.

وی افزود: کودکان و نوجوانان از تماشای آثار جشنواره امسال به خصوص از فیلم‌های موزیکال و شاد لذت بردند. چراکه فیلم خوب کودک فیلمی است که برای کودک ساخته شود و در عین جنبه آموزشی نیز داشته باشد.

این بازیگر همچنین خاطر نشان کرد: دنیای کودکی دنیای پاکی است و نباید ساده به آن نگاه کرد. بلکه باید فیلم های کودک و نوجوان با بهره گیری از تکنیک ها و قصه های روز ساخته و تحویل مخاطبان خود شوند.

مقدمی تاکید کرد: به نظرم یکی دیگر از اتفاقات خوب در جشنواره سی و یکم معرفی بازیگران خوب کودک و نوجوان به دنیای هنر و سینمای کشور بود.

سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا رضاداد 8 تا 14 شهریور ماه در شهر اصفهان برگزار شد.

کد خبر: 1212  |  منتشر شده در: يكشنبه 18 شهریور 1397 ساعت 12:24