فراخوان هفتمین دوره مسابقه فیلمنامه نویسی کودکان و نوجوانان اعلام شدفراخوان هفتمین دوره مسابقه فیلمنامه نویسی کودکان و نوجوانان، با هدف رشد و ارتقاء كيفي آثار و نیز شناسايي استعدادهاي جديد (اندیشه‌های نو)، اعلام شد
به گزارش روابط عمومی جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان و بنابراعلام دبیرخانه این جشنواره تمامی فیلمنامه‏ هایی که برای خردسال، کودک و نوجوان باشند، می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند. این رویداد در دوگروه حرفه‌ای و اندیشه‏ های نو که شامل فیلم نامه های تالیفی و اقتباسی است،  برگزار می‏شود.

بنا به همین گزارش در گروه حرفه ای فیلمنامه نویسانی که حداقل یک فیلم سینمایی بر اساس فیلمنامه‏ ی آنها ساخته شده باشد، می ‏توانند در این بخش شرکت کرده و فیلمنامه یا فیلمنامه های خود را ارسال کنند. و در گروه اندیشه های نو نیز، تمامی کسانی (اعم از فیلمنامه نویسان، فارغ التحصیلان دانشگاه، هنرجویان و... ) که تاکنون فیلمی بر اساس فیلمنامه ‏ی آنها ساخته نشده است، می توانند شرکت کنند.

به نفرات اول هر دو گروه پروانه زرین و نفرات دوم و سوم لوح تقدیر به همراه جایزه‏ ی  نقدی جشنواره اهدا خواهد شد. همچنین بر اساس موافقت مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی، آثار دریافت کننده ‏ی پروانه‏ ی زرین که به مرحله‏ی تولید برسند، از امتیاز20 درصد وام حمایتی از فارابی که میزان آن را بنیاد تعیین می‌کند، برخوردارخواهند بود.

علاقمندان می توانند از روز یکشنبه پانزده اسفند سال جاری تا جمعه پانزده اردیبهشت 96 فیلم نامه خود را به صورت PDF و از طریق پایگاه اینترنتی جشنواره www.icff.ir ارسال نمایند و در صورت بروز مشکل به هنگام مراجعه به این پایگاه با شماره تلفن 66707950 و 66718293 تماس حاصل نمایند.
گفتنی است به تقاضاهایی که مدارک آنها ناقص و یا شرایط و مقررّات را رعایت نکنند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان شامل سینمای ایران، سینمای بین‏‌الملل، مسابقه فیلمنامه نویسی و نمایش‌های ویژه تیر 1396 در اصفهان برگزار می شود.

کد خبر: 81  |  منتشر شده در: يكشنبه 17 بهمن 1395 ساعت 12:28