سی امین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان ایران
سرپرست انجمن سنیمای جوانان تبریز
استقبال خوب از برگزاری دوره‏های المپیاد فیلمسازی در تبریز


حسن وحدانی آبریز گفت: برگزاری دوره‏های المپیاد فیلمسازی در تبریز با استقبال خوبی مواجه شده است و فیلم‏های تولید شده از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

حسن وحدانی آبریز سرپرست انجمن سینمای جوانان تبریز در گفتگو با ستاد خبری المپیاد فیلمسازی نوجوانان در مورد آثار تولید شده در این شهر گفت: تاكنون 10 فیلم برای حضور در المپیاد آماده شده و تا چند روز آینده 4 فیلم دیگر هم آماده خواهد شد و در نهایت 14 فیلم از تبریز در جشنواره شركت خواهند كرد.

وی ضمن بیان اینكه اصولاً سینما در تبریز با استقبال خوبی روبه‌رو نمی‌شود، اظهار كرد: این المپیاد نمی‌تواند كمك زیادی به سینمای كشور کند زیرا در این رده سنی نمی‌توان از نوجوانان توقع فیلم‌سازی خوب را داشت اما با این حال 4 كلاس برای دوره‏های آموزشی نوجوانان در انجمن سینمای جوان تبریز برگزار كردیم كه با استقبال خوبی مواجه شد.

وحدانی درباره حمایت از نوجوانان فیلمساز گفت: در شهر تبریز چند نفری هستند كه واقعاً احتیاج به حمایت در حوزه هنر و سینما دارند و حمایت از آنها مهمتر از پرداختن به المپیاد سینمایی برای نوجوانان است. وظیفه ما پرورش این استعدادهاست تا اینکه بخواهیم استعدادیابی كنیم.

وی همچنین در مورد سطح کیفی آثار تولید شده در المپیاد بیان كرد: چند فیلم از میان آثار تولید شده را تماشا کرده‏ام که به نظرم فیلم‌های خوبی بودند.

کد خبر: 68    |    تاریخ و زمان انتشار: جمعه 13 شهریور 1394 ساعت 10:28
International Children Film Festival
www.icff.irHTML hit counter