سی امین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان ایران
سرپرست انجمن سینمای جوان خمینی شهر
خمینی شهر می‏تواند یکی از قطب‏های تولید فیلم کوتاه در کشور باشد


مجتبی اسپنانی با توجه به وجود استعدادهای نوجوان در خمینی شهر گفت: این شهر می‏تواند به یکی از قطب‏های ساخت فیلم کوتاه در کشور تبدیل شود.
مجتبی اسپنانی سرپرست انجمن سینمای جوان خمینی شهر در گفت‌وگو با ستاد خبری نخستین المپیاد فیلمسازی در مورد فعالیت‌های انجام شده در خمینی شهر در رابطه با روند برگزاری این المپیاد گفت: دوره‌های آموزشی المپیاد فیلمسازی به غیر از شهر کاشان در اصفهان و سایر توابع تشکیل شد که 2 فیلم هم از خمینی شهر برای حضور در المپیاد به اصفهان ارسال شده است.
وی اظهار کرد: یکی از این فیلم‌ها به دلیل داشتن فیلمنامه بسیار قوی قابلیت مطرح شدن در سطح کشور را دارد و امیدوارم با حمایت‌هایی که از این فیلمساز نوجوان خواهد شد، بتواند قله‌های پیشرفت را در عرصه فیلمسازی طی کند.
مدیر انجمن سینمای جوان خمینی شهر ضمن بیان اینکه در سال‌های آینده قطعاً استقبال بیشتری از المپیاد فیلم‌سازی نوجوان خواهد شد، عنوان کرد: امسال به دلیل اینکه اطلاع‌رسانی دیر انجام شد، نتوانستیم از دانش‌آموزان علاقه‌مند به خوبی بهره ببریم، اما امیدوارم که در سال‌های آینده بتوانیم بیشتر از نوجوانان و استعدادهایشان استفاده کنیم.

کد خبر: 67    |    تاریخ و زمان انتشار: جمعه 13 شهریور 1394 ساعت 11:03
International Children Film Festival
www.icff.irHTML hit counter