سی امین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان ایران
امیرحسین موسوی
دغدغه هایم را در قالب فیلم خواهم گفت

كارگردان نوجوان با اشاره به اینکه بعد از ساخت فیلم به سختی های فیلمسازی پی بردم گفت: بی نهایت به سینما و فیلمسازی علاقه مندم و قطعا در آینده به فعالیت در این عرصه ادامه خواهم داد.
به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی، امیر حسین موسوی کارگردان فیلم های «بی پایان» و «قاب خالی» كه از اردبیل در المپیاد فیلمسازی نوجوانان همدان شركت كرده است پدر من فیلمساز است و به همین دلیل من از کودکی با سینما و فیلمسازی آشنا بودم، خودم نیز علاقه زیادی به هنر و سینما داشتم. با شرکت در کلاس های انجمن دوست داشتم که به صورت اصولی فیلمسازی را بیاموزم.
وی ادامه داد: من در فیلمی که برای المپیاد ساخته ام سعی کرده ام نسل گذشته و نسل جدید را تا حدودی به چالش بکشم. از فیلمی که ساخته ام به دلیل اینکه نتوانسته ایده هایی را که داشتم به طور کامل نشان دهد راضی نیستم و تصمیم دارم با تامل بیشتر بر روی فیلمنامه در آینده بتوانم فیلم های بهتری بسازم.
وی اظهار كرد: اکنون که فیلم ها را می بینم حس می کنم بعضی از دفاتر انجمن، المپیاد را جدی نگرفته اند و برخی از فیلم های کیفیت پایینی داشتند.
وی با اشاره به اینكه فیلمش در جشنواره بین المللی حضور داشته گفت:‌ مهمترین تجربه ای که من از حضور در المپیاد و جشنواره بدست آوردم این است که در مورد فیلمنامه بیشتر فکر کنم و وقت بگذارم. این بار اگر فیلم بسازم قطعا حرف های دلم را در قالب فیلمم خواهم گفت.

کد خبر: 401    |    تاریخ و زمان انتشار: چهارشنبه 08 مهر 1394 ساعت 11:34
International Children Film Festival
www.icff.irHTML hit counter