سی امین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان ایران
یک کارگردان نوجوان
حس خوب و آرامش با تجربه حضور در المپیاد فیلمسازی


به گزارش ارتباطات و اطلاع‌رساني جشنواره، «حمیدرضا درخشانی فر» کارگردان فیلم «اعلامیه» که از کرمانشاه در المپیاد فیلمسازی نوجوانان شرکت کرده گفت: من در هنرستان هنرهای زیبا تحصیل می کنم و از این طریق مطلع و برای شرکت در المپیاد فیلم نوجوان به انجمن سینمای جوان معرفی شدم.
وی افزود: من به دلیل علاقه به سینما و رشته تحصیلی ام برای شرکت در المپیاد طرحی را ارائه دادم و توانستم در المپیاد شرکت کنم.
«اعلامیه» گفت: از اینکه می توانم فیلم بسازم و احساساتم را بیان کنم حس بسیار خوبی دارم و احساس آرامش می کنم. قبل از اینکه فیلم بسازم فکر نمی کردم اینقدر تجربه و حس خوبی باشد.
این کارگردان نوجوان در مورد برگزاری المپیاد گفت: برای سال اول همین که این المپیاد برگزار شد خیلی عالی است. تاکنون وجود چنین المپیادی برای نوجوانان را کم داشتیم. این المپیاد می تواند تجربه خوب و مفیدی برای ما باشد.
«حمیدرضا درخشانی فر» در پایان گفت: قبل از ساخت این فیلم به سینما علاقه داشتم و توانستم با ساخت این فیلم تجربه خوبی نیز کسب کنم. برای ساخت فیلم با گروه خوبی کار کردم و توانستم از تجربیات آنها استفاده کنم. حالا با این تجربه ای که به دست آورده ام قطعا دوست دارم در آینده نیز به فیلمسازی ادامه دهم.
کد خبر: 358    |    تاریخ و زمان انتشار: دوشنبه 06 مهر 1394 ساعت 21:24
International Children Film Festival
www.icff.irHTML hit counter