سی امین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان ایران
کارگردان فیلم حس:
دوره های آموزشی انجمن سینمای جوان برای نوجوانان بسیار مفید است


«كیانوش غلامی» كارگردان فیلم «حس» از شهر كرمان در مورد فیلمش گفت: داستان فیلم، اقتباسی و با ایده خودم همراه است. داستان فیلم در مورد پسری است كه توسط پدرش تنبیه می شود ولی هنوز هم مهر پدر را بر دل دارد. او برای تولد پدرش با پول هایی كه در قلك خود جمع كرده بود، به مغازه ای می رود و كمربندی می خرد و ادامه ماجرا.
به گزارش ارتباطات و اطلاع‌رساني جشنواره، وی افزود: من عضو انجمن سینمای جوان هستم. سه سال دوره های فیلمسازی انجمن سینمای جوان را گذرانده ام و در هنرستان هنرهای زیبا در رشته سینما تحصیل می کنم. به نظر من المپیاد تا به اینجا خوب بوده اما من به شخصه انتظار داشتم فیلم های بهتری ساخته شده باشد.
كیانوش غلامی گفت: به خصوص از شهرهایی كه تجهیزات بهتری دارند انتظار بیشتری می رود تا بتوانند فیلم های خوبی بسازند.
وی در مورد ادامه فیلمسازی خود گفت: من علاقه زیادی به فیلمسازی دارم و شاید بتوانم بگویم به آن بسیار علاقمندم. من به تصویر و دوربین خیلی علاقه دارم و قطعا بعد از جشنواره به صورت جدی تری به فیلمسازی ادامه خواهم داد.

این كارگردان نوجوان بیان كرد: برگزاری جشنواره و المپیاد یك مزیت بزرگ برای فیلمسازان دارد كه می تواند ایرادها، نقاط ضعف و قدرت فیلمسازها را به آن ها بازگو كند. المپیاد به صورت درست و اصولی نقاط ضعف فیلمساز را بیان می كند.

كارگردان فیلم «حس» در پایان گفت: هدف المپیاد باید استعدادیابی باشد تا سینمای ایران بتواند در آینده از فیلمسازان نوجوان استفاده كند. من در پایان از تمام عوامل برگزاری این المپیاد تشكر می كنم و این المپیاد یك اتفاق بسیار خوب برای سینمای ایران می دانم.
کد خبر: 357    |    تاریخ و زمان انتشار: دوشنبه 06 مهر 1394 ساعت 21:23
International Children Film Festival
www.icff.irHTML hit counter