سی امین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان ایران
کارگردان فیلم «اعلامیه»
از اینکه می توانم فیلم بسازم حس خوبی دارم

حمیدرضا درخشانی فر کارگردان فیلم اعلامیه که از کرمانشاه در المپیاد فیلمسازی نوجوانان شرکت کرده گفت: من در هنرستان هنرهای زیبا تحصیل می کنم و از این طریق مطلع شدم و برای شرکت در المپیاد فیلم نوجوان به انجمن سینمای جوان معرفی شدم.
به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی، حمیدرضا درخشانی فر افزود: من به دلیل علاقه به سینما و رشته تحصیلی ام برای شرکت در المپیاد طرحی را ارائه آن را ساختم و توانستم در المپیاد شرکت کنم.

وی ادامه داد: از اینکه می توانم فیلم بسازم و احساساتم را بیان کنم حس بسیار خوبی دارم و احساس آرامش می کنم. قبل از اینکه فیلم بسازم فکر نمی کردم اینقدر تجربه و حس خوبی باشد.
این کارگردان نوجوان در مورد برگزاری المپیاد گفت: برای سال اول همین که این المپیاد برگزار شد و استارت آن زده شد خیلی عالی بود. تاکنون وجود چنین المپیادی برای نوجوانان را کم داشتیم. این المپیاد می تواند تجربه خوب و مفیدی برای ما باشد.

وی اظهار کرد: قبل از ساخت این فیلم به سینما علاقه داشتم و توانستم با ساخت این فیلم تجربه خوبی نیز کسب کنم. برای ساخت فیلم با گروه خوبی کار کردم و توانستم از تجربیات آنها استفاده کنم. حالا با این تجربه ای که به دست آورده ام قطعا دوست دارم در آینده نیز به فیلمسازی ادامه دهم.


کد خبر: 334    |    تاریخ و زمان انتشار: دوشنبه 06 مهر 1394 ساعت 13:30
International Children Film Festival
www.icff.irHTML hit counter