سی امین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان ایران
علیرضا تابش در بازدید از دفتر انجمن سینمای جوانان همدان:
المپیاد فیلمسازی نوجوانان توجه به نسل آینده سینما و حرکتی در جهت تقویت سینمای نوجوانان است

مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی به همراه علیرضا شجاع نوری دبیر جشنواره و همچنین ناصر باکیده مدیر امور جشنواره های بنیاد سینمایی فارابی از دفتر انجمن سینمای جوانان همدان بازدید کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد سینمایی فارابی، علیرضا تابش در این بازید ضمن آگاهی از روند برگزاری کارگروه نخستین المپیاد فیلمسازی نوجوانان در استان همدان گفت: نخستین المپیاد فیلمسازی نوجوانان زمینه ای برای کشف استعداد نوجوانان ، توجه به نسل آینده سینما و حرکتی در جهت تقویت سینمای نوجوانان خواهد بود.
تابش افزود: خرسندیم که نخستین دوره المپیاد فیلمسازی مورد استقبال نوجوانان 12 تا 19 سال در سراسر کشور قرار گرفته و داوری آثار ساخته شده در این المپیاد که هم اکنون در حال برگزاری است در سطح ملی و بین‌المللی انجام و جوایز آن نیز پاییز امسال در جشنواره بین‌المللی فیلم‌های نوجوانان اعلام خواهد شد.
مدیرعامل بنیاد فارابی در دیدار با فاضل عبادی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز در خصوص نحوه برگزاری المپیاد، بازتاب آن میان عموم مردم ، استقبال از ثبت نام ، علاقمندی به حضور و مشارکت نوجوانان در حوزه فیلمسازی به گفتگو پرداخت و از تلاشهای انجام شده توسط انجمن سینمای جوانان همدان در جهت برگزاری المپیاد فیلمسازی در استان همدان تقدیر کرد.
کد خبر: 31    |    تاریخ و زمان انتشار: جمعه 16 مرداد 1394 ساعت 09:00
International Children Film Festival
www.icff.irHTML hit counter