سی امین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان ایران
پگاه اكبری كارگردان فیلم «هفده»
بسیار علاقه‌مندم فیلمسازی را ادامه دهم


کارگردان فیلم «هفده» اظهار کرد: طرح برگزاری المپیاد طرح ارزشمندی بود وبرای نوحوانانی مثل من كه تا كنون تجربه فیلمسازی نداشته اند تجربه خوب و متفاوتی بود اما فكر می كنم اگر ما مشاورانی داشتیم كه در پرداختن به طرح و ایده كمك مان  می كردند قطعا می توانستیم فیلم هایی با كیفیت بالاتر ارائه دهیم.
این کارگردان كه از شهر اراك در المپیاد فیلمسازی نوجوانان حضور دارد در گفت و گو با ستاد خبری نخستین المپیاد فیلمسازی نوجوانان گفت:  من در كلاس های عكاسی انجمن سینمای جوان شركت می كردم كه فراخوان المپیاد فیلمسازی نوجوانان را دیدم. مسئولان از ما طرح خواستند و من طرحم را ارائه دادم كه خوشبختانه مورد قبول واقع شد.
وی افزود: من به عكاسی علاقه داشتم ولی در زمینه فیلمسازی هیچ تجربه ای نداشتم و  كار نكرده بودم. برای اولین بار شانسم را امتحان كردم و فیلم ساختم. داستان فیلمم در مورد شرایط سنی است كه در آن قرار داریم. هم سن و سال های زیادی دارم كه در بحران نوجوانی قرار دارند و من با ساخت این فیلم خواستم به این معضلات بپردازم.
وی ضمن بیان اینكه در ساخت فیلم تنها بودم و خانواده ام موافقت چندانی با فیلمسازی من نداشتند، گفت: نسبت به تجهیزات و تجربه ای كه در اختیار داشتم از كار خودم راضی هستم. من خودم داوطلب شدم و فقط خواستم كه یك فیلم بسازم اما حالا كه انتخاب شده ام اعتماد به نفس خوبی پیدا كردم و برای ساختن فیلم های بعدی ام تشویق شدم.
این كارگردان نوجوان ادامه داد: بسیار علاقه‌مندم كه این راه را ادامه دهم و در كلاس های فیلمسازی با سطح بالاتر شركت كنم.
کد خبر: 302    |    تاریخ و زمان انتشار: يكشنبه 05 مهر 1394 ساعت 16:35
International Children Film Festival
www.icff.irHTML hit counter