سی امین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان ایران
پریا مردانیان:
کارگردان ها باید به بازیگران نوجوان اعتماد کنند

«پریا مردانیان» بازیگر نوجوان فیلم «پرونده‌ای برای سارا» ساخته نادر مقدس در بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان حضور دارد.
به گزارش ارتباطات و اطلاع‌رساني جشنواره، این پریا مردانیان در مورد بازی خود در فیلم پرونده ای برای سارا گفت: شخصیت اول داستان فیلم نوجوان و از همه مهم تر دختر است. من در نقش سارا در کنار «آرمیتا مرادی» در نقش نرگس ایفای نقش کرده ایم.

مردانیان اضافه کرد: کارگردان های ما باید به بازیگران نوپا و نوجوان اعتماد کنند و فرصت بازی بدهند تا پشتوانه ای برای بازیگرانی باشند که وارد سن جوانی شده و از نوجوانی فاصله می گیرند.
این بازیگر در مورد نخستین المپیاد نوجوانان گفت: المپیاد ایده ای خیلی خوب، موثر و یک راه جدید برای فیلمسازی نوجوانان است.

مردانیان گفت: من هم سابقه فیلمنامه نویسی دارم اما هنوز فرصت ساخت فیلم را پیدا نکردم ولی با وجود المپیاد دیگر چنین مشکلاتی نخواهم داشت و اگر خدا بخواهد از سال بعد به عنوان فیلمساز در جشنواره شرکت خواهم کرد. مردانیان همچنین  در مورد میزبانی همدان گفت: همدان پتانسیل بالایی در برگزاری جشنواره دارد. خیلی دوست دارم در فیلمی در شهر همدان ایفای نقش کنم.

وی ادامه داد: جشنواره فیلم نوجوان تنها جشنواره ای است که نوجوانان می توانند در آن خودی نشان بدهند و اگر این جشنواره برگزار نشود دیگر استعداد های نوجوانان شکوفا نمی شود.
بازیگر نقش سارا گفت: تا به حال تجربه تاتر ندارم ولی دوست دارم بعد از ورود به دانشگاه بازی در تاتر را نیز تجربه کنم. تاتر تمرکز بیشتری نسبت به فیلم می خواهد و این یکی از عواملی است که باعث شده است تا کنون تئاتر را تجربه نکنم.

خبرنگار و تنظیم:
حسین قاسمی هنر
عکاس: سپهر صادقی فر

کد خبر: 366    |    تاریخ و زمان انتشار: سه شنبه 07 مهر 1394 ساعت 12:19
International Children Film Festival
www.icff.irHTML hit counter