سی امین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان ایران
نماینده مردم همدان در مجلس خواستار شد
برنامه جامع برای پیشبرد اهداف جشنواره

نماینده مردم همدان در مجلس با تأکید بر اهمیت اهداف جشنواره فیلم توسط صاحب‌نظران گفت: اگر قرار است جشنواره هر سال گامی رو به جلو حرکت کند، باید با برنامه جامع پیش رود.
به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی جشنواره و به نقل از بانی فیلم؛ ابراهیم کارخانه‌ای در ادامه گفت: آنچه در برگزاری این جشنواره‌ اهمیت دارد، برنامه‌ریزی و اهدافی است که برای آن پیش‌بینی شده است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر برنامه‌ریزی هدفمند در برگزاری جشنواره فیلم نوجوان خاطرنشان کرد: برای دستیابی به این هدف باید از صاحب‌نظران مطرح در عرصه‌های فرهنگی استفاده شود تا  از آثار منطبق با ارزش‌های ایرانی و اسلامی بهره بیشتری ببریم.
وی بیان کرد: برنامه‌ریزی اجرایی این جشنواره نیز باید به گونه‌ای باشد که ضمن ایجاد شور و نشاط در بین کودکان و نوجوانان، پیام‌های مثبتی را به این قشر منتقل کند.

کارخانه‌ای با بیان اینکه اذهان کودکان و نوجوانان چون لوحی نانوشته است، اظهار کرد: هر اثر ارزشمندی که در این جشنواره اکران می‌شود در اذهان آنها نقش بسته و ماندگار می‌شود.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس برگزاری رویدادهای فرهنگی متنوع ویژه کودکان و نوجوانان در همدان را بار سنگینی بر دوش مسئولان برگزاری دانست و گفت: با دعوت از صاحب‌نظران در امر برنامه‌ریزی جامع جشنواره، می‌توان اقدامات خوبی شاهد بود.
وی با بیان اینکه باید تمام تلاش خود را برای ارتقای سطح همدان در برگزاری رویدادهای بین‌المللی فرهنگی انجام داد، افزود: این اقدامات در توسعه گردشگری همدان نیز نقش مهمی خواهد داشت که باید در این رویداد فرهنگی نیز مورد توجه قرار گیرد.
کد خبر: 91    |    تاریخ و زمان انتشار: سه شنبه 24 شهریور 1394 ساعت 12:04
International Children Film Festival
www.icff.irHTML hit counter