سی امین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان ایران
معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان عنوان کرد:
بضاعت همدان در برگزاری جشنواره فیلم نوجوان به کار گرفته شد

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان گفت: بضاعت استان همدان برای برگزاری جشنواره بین المللی فیلم نوجوان به کارگرفته شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد ابراهیم الهی تبار پیش از ظهر سه شنبه در جلسه هماهنگی تبلیغات رسانه این جشنواره با بیان اینکه مجموعه استان همدان کار خود را برای برگزاری هرچه بهتر جشنواره فیلم های نوجوان آغاز کرده است، اظهار کرد: هماهنگی های لازم برای برگزاری جشنواره انجام شده و همدان آمادگی کامل برای میزبانی بیست ونهمین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوان را دارد.
الهی تبار با اشاره به اینکه ساختار و کمیته های جشنواره کاملا مشخص و تعیین شده است، ابراز امیدواری کرد همدان میزبان خوبی برای مهمانان ملی و بین المللی این جشنواره باشد.
الهی تبار تاکید کرد: هماهنگی های لازم با صدا و سیما و دبیرخانه جشنواره برای پوشش برنامه ها انجام شده و برنامه‌ریزی برای برگزاری مسابقه عکاسی نیز در حال انجام است.

جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان چهارم تا هشتم مهر ماه سال جاری در همدان برگزار می شود
دبیراستانی بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان نیز در این جلسه اظهار داشت: جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان چهارم تا هشتم مهر ماه سال جاری در همدان برگزار می شود.
فاضل عبادی با اشاره به اینکه بر همین اساس تفاهم نامه ای بین بنیادفارابی و استانداری همدان بسته شده است، عنوان داشت: توان و امکانات استان همدان برای برگزاری این جشنواره به کار گرفته شده و استان همدان درگیر برگزاری بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان است.
وی با تاکید بر اینکه سالن ها و سینماهای استان همدان برای برگزاری بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان آماده شده اند، گفت: هماهنگی های لازم برای برپایی برنامه های جنبی و تبلیغات محیطی و رسانه ای و تشریفات لازم برای این جشنواره انجام شده است.
دبیر استانی بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان عنوان کرد: جلسات مختلف برای برگزاری هرچه بهتر بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان تشکیل و آمادگی لازم وجود دارد.

صداوسیمای مرکز همدان پوشش محتوایی بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان را اولویت قرار داده است
مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان نیز در این جلسه با بیان اینکه صداوسیمای مرکز همدان پوشش محتوایی بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان را اولویت قرار داده است، اظهار داشت: پوشش همه برنامه های جشنواره از اهداف صداوسیمای مرکز همدان است.
حسین میسر با اشاره به اینکه موارد خاص در پوشش برنامه های جشنواره مدنظر قرارخواهد گرفت، افزود: برنامه های تمام شهرستان های استان همدان در ایام برگزاری جشنواره پوشش داده می شود.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان با بیان اینکه باید هماهنگی بین صداوسیمای مرکز همدان و دبیرخانه جشنواره وجود داشته باشد، بیان داشت: استان همدان تجربه خوبی در زمینه برگزاری جشنواره تئاتر کودک و نوجوان دارد و امیدواریم با برگزاری جشنواره فیلم نوجوان نیز تجربیات خوبی را در این زمینه کسب کند.
جشنواره بین المللی فیلم‌های نوجوانان از ۴ تا ۸ مهر ماه سال جاری در شهر همدان برگزار می‌ شود.
کد خبر: 90    |    تاریخ و زمان انتشار: سه شنبه 24 شهریور 1394 ساعت 12:01
International Children Film Festival
www.icff.irHTML hit counter