سی امین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان ایران
راه‌اندازی مجدد اکران فیلمهای سینمای کودک و خانواده در مشهد


مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده  توسط شورای راهبری و ساستگذاری سینمای کودک و نوجوان و بنیاد سینمایی فارابی، به زودی  اکران فیلمهای سینمایی کودک و خانواده که سال‌ها عملا تعطیل بود ، احیا می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد سینمایی به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، علیرضا تابش در حاشیه آیین بازگشایی سینما آفریقا در جمع خبرنگاران ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: بر همین اساس و به زودی ، هم‌زمان با دهه فجر انقلاب اسلامی اولین شهری که گروه اکران فیلمهای سینمای کودک در آن آغاز به‌کار می‌کند شهر مشهد است.


وی ادامه داد: همزمان با دهه فجر مردم مشهد می‌توانند در مجتمع فرهنگی شهید اصغرزاده و بعد از آن، به‌زودی در سینما هویزه به صورت ثابت  مجموعه‌ای از فیلم‌های کودک را تماشا کنند.

تابش تصریح کرد: بر اساس رایزنی ها و پیگیری های انجام شده، اکران فیلم‌های کودک و نوجوان در سینماهای سایر شهرها مانند تهران، گیلان، اصفهان، کیش، همدان و... نیز به زودی اتفاق خواهد افتاد که امید است کودکان و خانواده ها بتوانند در فضای خوب و مطلوب فیلم‌های مورد علاقه خود را ببینند.

کد خبر: 436    |    تاریخ و زمان انتشار: شنبه 10 بهمن 1394 ساعت 17:00
International Children Film Festival
www.icff.irHTML hit counter