سی امین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان ایران
احمد مسجدجامعی:
جشنواره فيلم نوجوان زمينه بروز خلاقيت‌ها


عضو شوراي اسلامي شهر تهران گفت: جشنواره فيلم نوجوانان نسل آينده فيلمسازها را هدایت کرده و زمينه بروز خلاقيت‌ها را فراهم كرده است.
به گزارش ارتباطات و اطلاع‎رسانی جشنواره، احمد مسجدجامعي در جريان بازديد از روند برگزاري جشنواره بين‌المللي فيلم نوجوانان، اظهار کرد: همدان يكي از استان‌هاي شناخته شده و منحصر به فرد كشور است.
وي با بیان اینکه همدان با ميزباني خود از دو جشنواره بين‌المللي تئاتر کودک و نوجوان و جشنواره فیلم نوجوان، روايتگر قصه‌ها،‌ داستان‌ها و فيلم‌هايي است كه نشات گرفته از احساسات پاك هنرمندان است.
عضو شوراي اسلامي شهر تهران اضافه كرد: تئاتر زبان پيچيده‌تري نسبت به فيلم دارد و تبديل رويدادها به تئاتر كاري زمان‌بر است.
وزیر اسبق فرهنگ وارشاد اسلامی با بیان اینکه هنر در خون و رگ ايرانيان است و هیچ ایرانی را نمی‌توان یافت که از هنر فاصله بگيرد، خواستار توجه به این مهم شد.
مسجدجامعي با بیان اینکه مشاركت در اجراي برنامه‌ها در استان‌ها حرف اول را مي‌زند، گفت: در فعاليت‌هاي استاني از اعتبارات استاني استفاده مي‌شود.
وی افزود: جشنواره فيلم‌هاي نوجوانان با در نظر گرفتن بخش‌هاي مختلف، زمینه خوبي را براي فعالیت هنردوستان رقم زده است.
عضو شوراي اسلامي شهر تهران نقش آموزش و پرورش در جشنواره فیلم نوجوانان را مطلوب دانست و افزود: اين امر نشان از آغاز فعاليت‌هاي آموزش و پرورش در فعاليت‌هاي هنري دارد و تاثيرات آن مي‌تواند تا چند سال آينده خود را نشان دهد.
بيست و نهمين جشنواره بين‌المللي فيلم نوجوان چهارم تا هشتم مهرماه در همدان در حال برگزاري است.

کد خبر: 375    |    تاریخ و زمان انتشار: سه شنبه 07 مهر 1394 ساعت 17:25
International Children Film Festival
www.icff.irHTML hit counter