سی امین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان ایران
علیرضا تابش:
دومین دوره المپیاد فیلمسازی عالمانه و کیفی‌تر می‌شود


مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی با بیان اینکه تلاش بر استمرار طرح المپیاد است، گفت: با رفع نواقص و کاستی‌های دور اول المپیاد، دومین دوره المپیاد عالمانه و کیفی‌تر دنبال می‌شود.
به گزارش ارتباطات و اطلاع‌رسانی جشنواره، علیرضا تابش اظهار کرد: امسال سال نخست برگزاری المپیاد فیلمسازی بود و به طور حتم نقاط ضعف و کمبودهایی نیز در آن احساس شد.
وی بیان کرد: دومین دوره المپیاد نیاز به برنامه‌ریزی دقیق‌تر و ارزیابی المپیاد دور نخست دارد که امیدواریم با ارزیابی المپیاد امسال این تجربه را مجدد مرور کنیم.
مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی گفت: در المپیاد سال بعد شاید دیدگاه‌ها و نظرات بهتری اضافه شود و ما بتوانیم در المپیاد دوم از یک غنا و کیفیت بهتری بهره‌مند شویم.
وی با بیان اینکه طرح المپیاد با مشارکت فارابی و انجمن سینمای جوان طراحی شد، افزود: نوجوانان علاقمند به فعالیت  سینمایی می‌توانند در انجمن سینمای جوان و کانون پرورش فکری ادامه کار خود را به طور جدی در فیلم کوتاه دنبال کنند.
تابش با تأکید بر اینکه المپیاد کشف استعداد نوجوانان است، بیان کرد: المپیاد ویژه نوجوانان سنین 12 تا 19 سال که نسل چهارم انقلاب هستند رخ داده و امیدوارم که جوانان به این توجهی که مجموعه مدیریت سینمایی کرده، پاسخ درستی دهند.
وی یادآور شد: تلاش ما استمرار طرح المپیاد است و امیدواریم با رفع نواقص کاستی‌های دور اول المپیاد، فضا عالمانه و کیفی‌تر دنبال شود.
کد خبر: 360    |    تاریخ و زمان انتشار: سه شنبه 07 مهر 1394 ساعت 10:18
International Children Film Festival
www.icff.irHTML hit counter