printlogo.png
محمد ابراهیم الهی‌تبار:
جشنواره فیلم نوجوانان در همدان ماندگار می‎شود

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان گفت: استان همدان در حوزه فرهنگی هدفگذاری خاصی را دنبال می‌کند که یکی از آنها ماندگاری جشنواره فیلم نوجوانان در این استان است.
به گزارش ارتباطات و اطلاع‌رسانی جشنواره، محمدابراهیم الهی‌تبار با بیان اینکه جشنواره فیلم نوجوانان و المپیاد فیلمسازی یک رخداد اجتماعی اثرگذار است، اظهار کرد: شعار استاندار همدان مبنی بر "همت همگانی برای توسعه استان" در فعالیت‌های فرهنگی، سرلوحه تصمیمات قرار گرفته است.

وی از برگزاری چندین جشنواره فرهنگی در استان خبر داد و افزود: نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان و نمایشگاه مصورسازی قرآنی از جمله فعالیت‌های فرهنگی پیش رو برای سال‌های آینده است.
معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان با بیان اینکه سعی داریم همدان را به پایگاه هنر کودک و نوجوان تبدیل کنیم، گفت: همت همگانی خط مشی مسئولان استان است که همین امر موجب پیشبرد امور شده است.

وی برخورداری از توانمندی‌های مختلف را از ویژگی‌های این استان عنوان کرد و گفت: تمام ظرفیت‌های فرهنگی و گردشگری استان برای برگزاری هر چه بهتر این جشنواره به کار گرفته است.
الهی‌تبار با اشاره به راه‌اندازی مجدد سینمافلسطین همدان افزود: در حال حاضر سینماهای استان همدان دارای امکانات خوب و به‌روز هستند.
نخستین المپیاد فیلمسازی و بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم نوجوانان سوم تا هشتم مهرماه در شهر باستانی همدان در حال برگزاری است.
کد خبر: 338    |    تاریخ و زمان انتشار: دوشنبه 06 مهر 1394 ساعت 14:00