سی امین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان ایران
رئیس سازمان سینمایی:
همدان استحقاق برگزاری جشنواره فیلم نوجوان را دارد


حجت‌الله ایوبی با اشاره به تفکیک جشنواره فیلم کودک از نوجوان، آن را مطلوب دانست و اظهار کرد: خواست مشترک مردم و مسئولان باعث بازگشت دوباره جشنواره فیلم نوجوانان به همدان شد.
به گزارش ارتباطات و اطلاع‌‎رسانی جشنواره، وی با بیان اینکه اولویت اول ما همدان است؛ گفت: بعد از برگزاری دو جشنواره کودک در اصفهان و نوجوان در همدان بررسی دیگری انجام می‌دهیم، البته گمان نمی‌کنم اتفاق خاصی رخ دهد، چون همدان استحقاق برگزاری این جشنواره را دارد.
رئیس سازمان سینمایی کشور با اشاره به وضعیت خوب سینما در کشور، از افزایش فروش 50 درصدی بلیط در 6 ماهه ابتدای سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
وی با بیان اینکه در این مدت تعداد مخاطبان نیز 14 درصد افزایش داشته است، تصریح کرد: دولت تدبیر و امید اهتمام ویژه‌ای به راه‌اندازی دیجیتال در سینماهای کشور دارد و هم اکنون نیز این تکنولوژی در سینماهای کشور فراگیر شده است.
ایوبی در خصوص دلیل عدم اکران عمومی فیلم‌های نوجوانان نیز گفت: اکران عمومی بستگی به فیلم دارد و اگر فیلم خوب و درخشانی ارائه شود، زمینه اکران نیز فراهم خواهد شد؛ هرچند  با کاهش فضای نمایش فیلم مواجه هستیم.
کد خبر: 336    |    تاریخ و زمان انتشار: دوشنبه 06 مهر 1394 ساعت 13:52
International Children Film Festival
www.icff.irHTML hit counter