printlogo.png
اوا نیمن داور اوکراینی:
در ایران ارتباط خوبی با صنعت سینما برقرار می شود


داور اوکراینی جشنواره معتقد است جشنواره فیلم کودک و نوجوان ایران جشنواره با عظمتی است که قدرت تاثیرگذاری زیادی دارد.
به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی جشنواره، اوا نیمن گفت: در این نوع جشنواره ها کیفیت بیشتر از کمیت اهمیت دارد  و رسالت ما این است که فیلم های خوبی را به واسطه همین جشنواره ها به کودکان نشان دهیم و از طریق فیلم های خوب به آنها آموزش های لازم را بدهیم.
این داور اکرانی  با بیان اینکه کارگردان فیلم کودک است گفت: اولین سفرم به ایران برای حضور در جشنواره فیلم کودک و نوجوان است و بسیار خوشحالم که در این جشنواره  به عنوان داورحضور دارم.
نیمن ادامه داد: جشنواره فیلم کودک ونوجوان ایران جشنواره فوق العاده ای است  زیرا دارای سازماندهی، برنامه ریزی و مهمان نوازی بسیار خوبی است ضمن اینکه در ایران ارتباط خوبی با صنعت سینما برقرار می شود که این امر از مولفه های بسیار بسیار خوب و پر رنگ است.
وی درباره کیفیت فیلم های جشنواره نیز گفت: مثل هر جشنواره ای فیلم های خوب، متوسط و ضعیفی شرکت داشتند و این روال مرسوم هر جشنواره ای است از میان فیلم هایی که من پسندیدم فیلم های ایرانی کیفیت خیلی خوبی داشتند و از اینکه فیلم های ایرانی خوبی در این جشنواره دیدم، بسیار خوشحالم.
اوا نیمن ادامه داد: فکر می کنم جشنواره ای با این عظمت قدرت تاثیرگذاری زیادی دارد ضمن اینکه در این نوع جشنواره ها کیفیت بیشتر از کمیت اهمیت دارد  و رسالت ما این است که فیلم های خوبی را به واسطه همین جشنواره ها به کودکان نشان دهیم و از طریق فیلم های خوب به آنها آموزش های لازم را بدهیم.
وی در پایان گفت : امیدوارم  سال های بعد هم بتوانم در این جشنواره  شرکت داشته باشم و به واسطه همین  جشنواره بتوانیم ارتباط خوبی با کشور ایران برقرار کنیم.
کد خبر: 330    |    تاریخ و زمان انتشار: دوشنبه 06 مهر 1394 ساعت 12:55