سی امین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان ایران
مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان خبر داد:
پخش 2 ویژه ‌برنامه جشنواره بین المللی فیلم نوجوانان از شبکه استانی همدان

مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان از پخش دو ویژه‌ برنامه هر روز و در طول ایام برگزاری بیست و نهمین جشنواره بین‎ المللی فیلم‌های نوجوانان از شبکه استانی همدان خبر داد.
به گزارش ارتباطات و اطلاع‌رسانی جشنواره، حسین میسر با بیان اینکه صدا و سیمای مرکز همدان برنامه‌های جامعی برای پوشش جشنواره بین‌المللی فیلم‌های نوجوانان در نظر گرفته است، اظهار کرد: ارتباط مستقیم با شبکه‌های مختلف صدا از جمله این برنامه‌هاست.
وی از پخش دو ویژه‌برنامه تلویزیونی در بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های نوجوانان خبر داد و افزود: این دو برنامه ساعت 20 تا 21 و 23 تا 24 از شبکه استانی همدان به روی آنتن می‌رود.
مدیرکل صداوسیمای مرکز همدان اضافه کرد: درج لوگوی جشنواره فیلم‌های نوجوانان بر روی تصویر شبکه استانی همدان، پخش تیزر جشنواره و المپیاد فیلمسازی و پوشش برنامه‌ها از دیگر اقدامات صداوسیمای مرکز همدان است.
وی در مورد پوشش مسابقه عکاسی جشنواره گفت: صداوسیمای همدان بستر لازم را فراهم می‌کند اما اطلاع‌رسانی بر عهده ستاد اجرایی جشنواره است.
میسر با بیان اینکه واحد خبر صدا و سیمای همدان تمام برنامه‌های جشنواره را پوشش می‌دهد، افزود: ارتباط با اخبار «جوانه‌ها»، شبکه «شما» و شبکه «خبر» از دیگر برنامه‌ها برای پوشش جشنواره بین‌المللی فیلم‌های نوجوانان است.
وی تصریح کرد: صداوسیمای مرکز همدان با توجه به بضاعت خود برای پوشش برنامه‌های جشنواره مشارکت می‌کند.
مدیرکل صداوسیمای مرکز همدان ادامه داد: می‌توان برنامه‌ها را بهترین از این هم پوشش داد اما این موضوع مستلزم صرف هزینه بیشتری است که باید از سوی جشنواره تأمین شود
نخستین المپیاد فیلمسازی و بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی نوجوانان از سوم تا هشتم مهرماه در شهر باستانی همدان برگزار می‌شود.
کد خبر: 307    |    تاریخ و زمان انتشار: يكشنبه 05 مهر 1394 ساعت 17:44
International Children Film Festival
www.icff.irHTML hit counter