سی امین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان ایران
سروش مقدم:
جشنواره فيلم نوجوانان فرصت طلايي برای معرفي فرهنگ غني همدان است

مديركل ميراث فرهنگي،‌ صنايع دستي و گردشگري استان همدان با تأکید بر روز جهاني گردشگري و تقارن اين روز با جشنواره بین المللی فيلم‎های نوجوان، گفت: جشنواره بين‌المللي فيلم های نوجوانان ايران، فرصتي طلايي براي همدان و معرفي فرهنگ غني و ديرپاي این شهر است
به گزارش ارتباطات و اطلاع‌رساني جشنواره، ريحان سروش‌مقدم اظهار کرد:‌ نوجوانان از ظرفیت‌هاي بسيار خوب براي صنعت گردشگري آينده هستند.

مديركل ميراث فرهنگي،‌ صنايع دستي و گردشگري استان همدان با تأکید بر روز جهاني گردشگري در پنجمين روز از مهرماه و تقارن اين روز با ايام جشنواره فيلم نوجوانان، ‌گفت:‌ امسال شعار هفته گردشگری «نوجوان  امروز،‌ گردشگر فردا» است.
وی با بیان اينكه از برگشت دوباره جشنواره فیلم به همدان بسيار خرسنديم، افزود: با وجود فرصت كوتاه برنامه‎ریزی برای مسئولان استان، شاهديم برنامه‌هاي جشنواره به خوبي پيش مي‌رود.

سروش‌مقدم يادآور شد: شرايط كنوني جهان اسلام و اعلام عزاي عمومي، بخش‌هايي از جشنواره را تحت تاثير قرار داد، ‌اما كيفيت مديريت و سازماندهي برنامه‌های جشنواره عالي بوده است.
وی از انگيزه فراوان در بين مجريان برگزاري جشنواره و مردم خبر داد و افزود: ‌تمام كميته‌هاي مرتبط با جشنواره فيلم نوجوان تلاش مي‌‎كنند تا اين رويداد در بالاترين سطح اجرا شود و جشنواره در همدان باقي بماند.
کد خبر: 306    |    تاریخ و زمان انتشار: يكشنبه 05 مهر 1394 ساعت 17:34
International Children Film Festival
www.icff.irHTML hit counter