سی امین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان ایران
نشست های تخصصی سینمای نوجوان در سینما کانون برگزار می شود


وحید نیکخواه آزاد در مورد نشست های شبانه جشنواره توضیح داد: همزمان با جشنواره در شب های شنبه، یکشنبه و دوشنبه (4، 5 و 6 مهرماه) در سینما کانون با حضور دست اندرکاران سینمای کودک، میهمانان، مدیران و مسئولین شهری که در جشنواره حضور دارند، برگزار  می شود.
به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی جشنواره، وحید نیکخواه آزاد مسئول نشستهای با اشاره به  اینکه هر شب با دست اندرکاران سه فیلمی که در طول همان روز به نمایش در آمده است، یک گپ و گفت صمیمی خواهیم داشت و یک گفت و گوی رو در رو میان سینماگران و مسئولان سینما که در جلسه حضور دارند برقرار می شود ادامه داد: به عنوان مثال در نخستین شب (شنبه 4 مهرماه) عوامل فیلم های بدون مرز، ب 12 و آسمان آبی مادرم به همراه علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی و علیرضا شجاع نوری دبیر بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان در این جلسه حضور خواهند داشت.
نیکخواه آزاد ادامه داد: امیدواریم روز دوشنبه (6 مهرماه) نیز بتوانیم این مراسم را  با حضور حجت الله ایوبی رییس سازمان سینمایی برگزار کنیم. همچنین قصد داریم برای یکشنبه شب (5 مهرماه) از حضور تعدادی از داوران جشنواره در این جلسه بهره ببریم.
وی بیان کرد: از آنجا که روز سه شنبه ( 7 مهرماه) فیلم محمد رسول الله (ص) اکران شود، ممکن است ساعت این جلسه  تغییر کرده و به قبل از نمایش فیلم محمد رسول الله (ص)  انتقال یابد.
این نویسنده کودک و نوجوان اظهار کرد: ما سعی کردیم در این جلسات یک گفت و گوی غیر رسمی و صمیمی با بچه ها داشته باشیم که بچه ها بتوانند به راحتی حرف هایشان را بزنند.
کد خبر: 285    |    تاریخ و زمان انتشار: شنبه 04 مهر 1394 ساعت 21:37
International Children Film Festival
www.icff.irHTML hit counter