printlogo.png
«مانل باستی ینو» داور ایتالیایی:
سطح فیلمبرداری فیلم های ایرانی بالاست


داور نوجوان ایتالیایی جشنواره نوجوان معتقد است نگاه کودکان و نوجوانان امروز بازتر شده و هر نوع فیلمی را نمی توان برای آنها درنظر گرفت.
به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی جشنواره؛ «مانل باستی ینو» 13 ساله که در جشنواره فیلم نوجوانان به عنوان داور حضور دارد، گفت: در این جشنواره فیلم های زیادی را دیدم که برخی از آنها از نظر سطح فیلمبرداری از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و همین موضوع من را بسیار جذب این فیلم ها کرد.
وی ادامه داد: در جشنواره جیفونی ایتالیا هم به عنوان داور حضور داشتم و شاهد هستم که در سال های اخیر به سینمای کودک و نوجوان اهمیت بسیار زیادی داده می شود.
این داور ایتالیایی با بیان اینکه فیلم های کودک و نوجوان نسبت به ژانر بزرگسال از اهمیت بیشتری برخوردار است، گفت: در فیلم های کودک و نوجوان بازی بازیگرها و داستان بسیار مهم است زیرا مخاطب اصلی کودکان هستند .
باستی ینو همچنین خاطرنشان کرد: امروز در همه جای دنیا کودکان دیدشان بازتر شده و دیگر تنها به انیمیشن و کارتون بسنده نمی کنند و توقعشان بالا رفته است بنابراین نمی‌توان فیلم های سطحی و با کیفیت پایین را در اختیار آنها قرار دهیم.
وی ادامه داد: خوشحالم از اینکه در جشنواره فیلم در ایران حضور دارم امیدوارم سال های بعد هم در این جشنواره شرکت داشته باشم.
کد خبر: 279    |    تاریخ و زمان انتشار: شنبه 04 مهر 1394 ساعت 18:29