سی امین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان ایران
داور بخش کودک و نوجوان جشنواره شعر فجر:
جشنواره فیلم فرصت پیوند شاعران حوزه نوجوان با اهالی سینماست

داور بخش کودک و نوجوان جشنواره شعر فجر گفت: تفکیک بخش کودک و نوجوان در جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان اتفاق کارشناسانه و مهمی است
به گزارش ارتباطات و اطلاع‌رسانی جشنواره، غلامرضا بکتاش اظهار کرد:  این تفکیک می‌تواند شروعی برای ساخت فیلم در حوزه نوجوان و پرداختن به دغدغه‌های این گروه سنی باشد.

وی ادبیات را پایه و زیربنای تولید یک فیلم خوب دانست و تأکید کرد: با ایجاد ارتباط بین شاعران و نویسندگان حوزه کودک و نوجوان و اهالی سینما، می‌توان شاهد ساخت فیلم‎های خوبی بود.
وی بیان کرد: فیلمنامه‌نویسانی در سینما داریم که شاعر و نویسنده حوزه کودک و نوجوان هستند و به همین دلیل کارهای خوبی را عرضه کرده‌اند.

بکتاش با بیان اینکه جشنواره فیلم نوجوان در همدان می‎تواند فرصتی برای پیوند بین شاعران و نویسندگان حوزه کودک و نوجوان باشد، افزود: استان همدان دارای شاعران و نویسندگان شناخته شده‌ای در حوزه کودک و نوجوان است.
وی که معتقد است شاعران و نویسندگان حوزه کودک و نوجوان به عنوان مشاور می توانند کنار اهالی سینما باشند، بیان کرد: جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان می‌تواند فرصتی برای پژوهشگران در حوزه کودک و نوجوان ایجاد کند و این اتفاق مهمی است.
نخستین المپیاد فیلمسازی و بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های نوجوان سوم تا هشتم مهرماه در شهر باستانی همدان برگزار می‌شود.
کد خبر: 264    |    تاریخ و زمان انتشار: شنبه 04 مهر 1394 ساعت 11:55
International Children Film Festival
www.icff.irHTML hit counter