printlogo.png
مدیرکل بهزیستی استان همدان:
ایجاد شور و نشاط در جامعه با برگزاری جشنواره فیلم نوجوانان

مدیرکل بهزیستی استان همدان گفت: کارگردانان برای نوجوانان بهزیستی فیلم بسازند.
به گزارش ارتباطات و اطلاع‌رسانی جشنواره، اکبر سوری با بیان اینکه جشنواره فیلم نوجوان باعث ایجاد شور و نشاط در جامعه خواهد شد، اظهار کرد: بدون تردید فراهم کردن فضایی سرشار از شور و نشاط در تکوین شخصیت نوجوان بسیار موثر است.

وی افزود: اگر خواهان مدیران و شهروندان سازنده در فردای ایران هستیم باید شرایط مناسب را برای تکوین شخصیت نوجوانان و کودکان فراهم کنیم.
مدیرکل بهزیستی استان همدان با تأکید بر اینکه برگزاری جشنواره فیلم نوجوان یکی از بهترین راهکارها برای ایجاد فضای امید و نشاط در جامعه است، تصریح کرد: بازگشت جشنواره فیلم به همدان اتفاق بزرگی است که در راه تقویت روحیه شور و نشاط در جامعه موثر است.

وی تأکید کرد: آموزش مسائل مختلف در فضای شاد بر کودکان و نوجوانان تأثیر بیشتری دارد و باعث نهادینه شدن شیوه های صحیح زیستن، خواهد شد.
سوری بیان کرد: تمام تلاش بهزیستی در راستای تقویت روحیه شادی و نشاط کودکان به ویژه کودکان زیر نظر سازمان است.

وی با بیان اینکه باید نسبت به ساخت فیلم در مورد دغدغه‌های نوجوانان زیر پوشش بهزیستی توجه شود، از روحیه حساس این قشر سخن به میان آورد و گفت: از طریق فیلم و به صورت غیر مستقیم می‎توان از دغدغه‎های این گروه کاست.
نخستین المپیاد فیلمسازی و بیست و نهمین جشنواره بین‎المللی فیلم های نوجوان سوم تا هشتم مهرماه در شهر همدان برگزار می شود.
کد خبر: 243    |    تاریخ و زمان انتشار: جمعه 03 مهر 1394 ساعت 10:15