سی امین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان ایران
جمعه سوم مهر ماه
آیین گشایش جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان در سالن ابن سینا

مسئول كميته افتتاحيه و برنامه‌هاي جنبي بيست و نهمين جشنواره بين المللي فيلم هاي نوجوانان گفت: مراسم افتتاحیه بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان در همدان با برگزاری مراسم افتتاحیه روز جمعه ساعت 7 عصر سوم مهر ماه در مجموعه ورزشي ابن سينا برگزار مي شود.
به گزارش ارتباطات و اطلاع‌ رساني جشنواره، سيد محمدرضا جوادي در جلسه هماهنگي برنامه‌هاي جشنواره بيست و نهمين جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي نوجوانان همدان درباره آيين گشايش جشنواره گفت: مجري، گروه موسيقي و بخش طنز در اين برنامه مشخص شده است که اعلام خواهد شد.
وی ‌ادامه داد: دعوت‌نامه برای 3 هزار و 200 نفر توزيع شده كه 600 جايگاه vip و مخصوص مهمانان وي‍ژه نیز تدارك ديده شده است.
مسئول كميته افتتاحيه و برنامه‌هاي جنبي بيست و نهمين جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي نوجوانان ايران با اشاره به حضور 90 هنرمند نوجوان در بخش المپياد فيلمسازي، گفت: نخستين المپياد فيلمسازي به عنوان يك اتفاق اثرگذار همزمان با بيست و نهمين جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي نوجوان برگزار می شود.
جوادی از نمایش فيلم سینمایی محمد رسول الله (ص) با حضور مجيد مجيدي، کارگردان فیلم خبر داد و گفت: با هماهنگی دبیر جشنواره قرار است برخی از عوامل سازنده که از چهره های بین المللی سینمای جهان هستند در جشنواره حاضر شوند.
وی با اشاره به برگزاري برنامه‌هاي ديگر در طول جشنواره با عنوان بخش «سينما سينما» و همچنين ايستگاه عكاسي در مجتمع شهیدآويني با حضور عروسك‌هاي شخصيت‌هاي فیلم های پویانمایی، گفت: ايستگاه نقاشي در ورودي سالن مجتمع آويني در نظر گرفته شده و با توجه به اينكه 150 نوجوان به صورت مستمر در جشنواره حضور دارند؛ مورد استقبال قرار مي‌گيرد.
مسئول كميته افتتاحيه و برنامه‌هاي جنبي جشنواره ادامه داد: نمايشگاه كتاب‌های تخصصي حوزه سينما يكي ديگر از برنامه هایی است که در حاشیه برگزاري جشنواره بين‌المللي فيلم هاي نوجوان برپا خواهد شد.
وي از رونمايي كتاب «اندر احوالات سينما» هم خبر داد و گفت: مراسم رونمايي از اين كتاب  با حضور نويسنده آن و جمعي از هنردوستان در مجتمع سينمايی آويني در روز دوشنبه برگزار مي شود.
نخستین المپیاد فیلمسازی و بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌ نوجوانان از سوم تا هشتم مهرماه در همدان برگزار می‌شود.
کد خبر: 233    |    تاریخ و زمان انتشار: پنجشنبه 02 مهر 1394 ساعت 17:01
International Children Film Festival
www.icff.irHTML hit counter