printlogo.png
رئیس ستاد استانی جشنواره بین‌المللی فیلم های نوجوانان:
سینما فلسطین همدان پنجم مهرماه افتتاح می‌شود


محمد ابراهیم الهی تباراز افتتاح سینما فلسطین همدان همزمان با سومین روز از جشنواره خبر داد
به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی جشنواره، محمد ابراهیم الهی تبار اظهار کرد: سینما فلسطین همدان که چند سال اخیر به دلیل بازسازی و تعمیرات خاموش بود؛ پنجم مهرماه همزمان با بیست و نهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم های نوجوان با حضور مسئولان و هنرمندان کشوری و استانی به بهره برداری می‌رسد.
وی با بیان اینکه با افتتاح این سینما به ظرفیت سالن‌های همدان افزوده می‌شود، گفت: از اینکه بهره برداری این سینما همزمان با برگزاری این رویداد فرهنگی بین المللی در همدان رخ می‌دهد خرسندیم.
رئیس ستاد استانی جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان اضافه کرد: مراسم افتتاحیه سینما فلسطین همدان، ساعت 10 صبح روز یکشنبه قبل از شروع اکران فیلم «رفقای خوب» و با حضور کارگردان این فیلم برگزار می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: بنیاد سینمایی فارابی در حال رایزنی است تا از حضور هنرمند سرشناس و پیشکسوت کشورمان، جمشید مشایخی در این برنامه بهره بگیریم، ضمن اینکه از فیلمسازان مطرح و بازیگران چهره و سرشناس نیز برای حضور در این برنامه دعوت می‌شود.
الهی تبار با بیان اینکه موضوع اطلاع رسانی و تبلیغات در این جشنواره از اهمیت بالایی برخوردار است، افزود: با توجه به اینکه 95 درصد قشر جوان و نوجوان با فضای مجازی در ارتباط هستند، اطلاع رسانی جشنواره به ویژه در شبکه‌های مجازی باید افزایش یابد.
نخستین المپیاد فیلمسازی و بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم نوجوانان از سوم تا هشتم مهرماه در همدان برگزار می‌شود.
کد خبر: 232    |    تاریخ و زمان انتشار: پنجشنبه 02 مهر 1394 ساعت 16:49