سی امین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان ایران
مرادی‌نور خبر داد:
جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان میزبان 400 مهمان داخلی و خارجیمسئول کمیته پشتیبانی و تشریفات بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان  گفت: مراسم افتتاحیه جشنواره با حضور 400 مهمانان داخلی و خارجی و 4 هزار شهروند استان همدان برگزار خواهد شد.

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی جشنواره، علی مرادی نور با بیان اینکه همدان از 3 تا 9 مهر ماه، میزبان یک رویداد فرهنگی در سطح بین المللی است، اظهار کرد: مراسم افتتاحیه جشنواره بین المللی فیلم نوجوان سوم مهر ماه ساعت 19 در سالن ورزشی ابن سینا برگزار خواهد شد.

مسئول کمیته پشتیبانی و تشریفات بیست و نهمین جشنواره فیلم نوجوان همدان افزود: تدابیر مختلف امنیتی، انتظامی، پزشکی، حمل و نقل، برق، آب و ...انجام شده و در این میان بیمارستان بعث همدان به عنوان بیمارستان معین در حال آماده باش کامل است.
مرادی نور اضافه کرد: هتل باباطاهر، مهمانسرای ورزش، هتل بوعلی، هتل آزادی و تالار معلم هم محل استقرار مهمانان جشنواره خواهند بود.

مسئول کمیته پشتیبانی و تشریفات بیست و نهمین جشنواره فیلم نوجوان همدان گفت: مراسم ویژه استقبال از مهمانان جشنواره روز سوم مهر ماه در محل آرامگاه بابا طاهر با حضور 50 نوجوان برگزار هواهد شد.
وی افزود: علاوه بر این یک مراسم نمادین استقبال از مهمانان جشنواره را نیز در آرامگاه بوعلی سینا همدان را خواهیم داشت که برنامه‌های ویژه‌ای هم در این بخش در نظر گرفتیم.

مرادی نور بازدید مهمانان جشنواره از مراکز فرهنگی و توریستی همدان را از دیگر برنامه‌های کمیته تشریفات برشمرد و عنوان کرد: بازدید از گنجانامه، غار علیصدر، تپه هگمتانه و... از برنامه های این کمیته برای مهمانان جشنواره است؛ البته برای بازدید از روستای گردشگری ورکانه هم برنامه ریزی شده و اجرای مراسم سنتی اسب سواری و ... را در این روستا خواهیم داشت.

وی ضمن تشکر از اداره ها و ارگان‌هایی که با همکاری در برگزاری این جشنواره، همدان را  یک استان فرهنگی و مهمان نواز معرفی کرد و گفت: امیدورایم با عنایت به برنامه ریزی های صورت گرفته، در طول جشنواره  بدون دغدغه خاطر کارها  پیش رود.
کد خبر: 223    |    تاریخ و زمان انتشار: چهارشنبه 01 مهر 1394 ساعت 18:27
International Children Film Festival
www.icff.irHTML hit counter