printlogo.png
علیرضا شجاع نوری:
اصفهان گزینه اول برای برگزاری جشنواره کودک / هنوز نامه ای از استاندار همدان دریافت نکردمبه گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم کودک و نوجوان به نقل از خبرگزاری میزان, دبیر ییست و نهمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان با بیان اینکه اصفهان گزینه اول برای برگزاری جشنواره فیلم کودک است گفت: ظاهرا نامه ای از استاندار همدان به وزارت ارشاد مبنی بر درخواست این شهر برای برگزاری جشنواره ارسال شده، اما هنوز چیزی به من ابلاغ نشده است.
علیرضا شجاع نوری بازیگر و دبیر بیست و نهمین دوره جشنواره کودک و نوجوان در خصوص محل برگزاری این جشنواره عنوان کرد: ما همه کارهای برگزاری این جشنواره را انجام داده ایم و در حال پیگیری کارهای باقی مانده هستیم و منتظریم شهر برگزاری جشنواره مشخص شود و باید بگویم اولویت اول و اصلی ما شهر اصفهان است اما هنوز به نتیجه قطعی در رابطه با این شهر نرسیده ایم.
شجاع نوری در خصوص گمانه زنی ها درباره برگزاری این جشنواره در شهر همدان عنوان کرد: گفته می شد نامه ای از استاندار همدان به وزارت ارشاد مبنی بر درخواست این شهر برای برگزاری جشنواره فیلم کودک و نوجوان ارسال شده اما باید بگویم که هنوز نامه ای به دست من نرسیده و من در جریان این نامه نیستم.
وی بیان کرد: ما اکنون همانند کارگردانی هستیم که سناریو و تدارکات و عوامل فیلمش آماده شده اند اما هنرپیشه اصلی و یا لوکیشن انجام کار تعیین نشده است و درحال حاضر هنوز پیگیر شهر برگزاری این جشنواره هستیم.
دبیر بیست و نهمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان ادامه داد: همه شهرهای ایران پتانسیل برگزاری جشنواره های مختلف از جمله جشنواره کودک و نوجوان را دارند اما کافی است مختصری از امکانات زیربنایی و زیرساخت های برگزاری جشنواره در این شهرها فراهم باشد.
شجاع نوری خاطر نشان کرد: هنوز گزینه اول ما برای برگزاری جشنواره شهر اصفهان است و درحال پیگیری کارهای برگزاری جشنواره در این شهر هستیم.

کد خبر: 19    |    تاریخ و زمان انتشار: چهارشنبه 31 تیر 1394 ساعت 13:45