printlogo.png
استاندار همدان:
آمادگی کامل همدان برای میزبانی سکانس 29 جشنواره بین المللی فیلم کودک

استاندار همدان گفت: استان همدان آمادگی کامل برای میزبانی از جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان را دارد.
به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم کودک و نوجوان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی زنگ اول، محمدناصر نیکبخت در نشست با اصحاب رسانه استان اظهار داشت: همدان همه زیرساخت های لازم برای برگزاری جشنواره فیلم کودک را دارد و ما کاملا آماده ایم تا میزبان بیست و نهمین دوره این جشنواره در همدان باشیم.
وی اظهار داشت: در همین راستا درخواست کتبی خود را به وزارت فرهنگ و ارشاد داده ایم و در روزهای آتی نیز در همین زمینه شخصا با وزیر فرهنگ و ارشاد صحبت خواهم کرد.
نیکبخت برگزاری موفق چهار دوره جشنواره فیلم کودک در همدان و میزبانی شایسته این استان و استقبال بی نظیر مردم از این جشنواره در همدان را دلایل مهم درخواست میزبانی دوباره دانست.
نیکبخت اظهار امیدواری کرد که امسال با رایزنی های صورت گرفته شاهد حضور دوباره جشنواره فیلم کودک در همدان باشیم.
معاون سیاسی، امنیتی استانداری همدان هم با اشاره به دیدار خود با رییس سازمان سینمایی کشور گفت: در این دیدار که اوایل تابستان سال جاری صورت پذیرفت، به صورت رسمی درخواست خود را برای میزبانی جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اعلام کردیم.
محمد ابراهیم الهی تبار در گفت وگویی افزود: همدان شایسته ترین استان برای میزبانی جشنواره فیلم کودک است.
وی اظهار داشت:علی رغم محدودیت هایی که امسال در زمینه بودجه و اعتبارات داریم اما با تمام توان برای میزبانی از این رویداد بین المللی جلو آمده و در صورت انتخاب همدان به عنوان میزبان بیست و نهمین دوره جشنواره فیلم کودک، این جشنواره را به بهترین شکل ممکن برگزار خواهیم کرد.
در همین راستا و در گفتگویی که با برخی مسوولین بنیاد سینمایی فارابی صورت گرفت، آنها نیز از تمایل بنیاد فارابی برای برگزاری جشنواره فیلم کودک در همدان خبر دادند.
گفتنی است، بیست یکمین تا بیست و چهارمین دوره جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در همدان برگزار شد که با استقبال بی نظیر مردم همدان مواجه شده و به جرات می توان گفت جشنواره فیلم کودک چهار دوره فراموش نشدنی را در همدان تجربه کرده است.
کد خبر: 18    |    تاریخ و زمان انتشار: چهارشنبه 31 تیر 1394 ساعت 11:06