printlogo.png
همراهی با جشنواره نوجوان
سینما فلسطین همدان بازسازی و دوسالنه شد


مدیرعامل موسسه بهمن سبز اعلام کرد: سینما فلسطین همدان پس از ۷ سال تعطیلی بازسازی شده و همزمان با جشنواره‌ فیلم‌های نوجوانان در مهرماه میزبان مخاطبان خواهد بود.

محمود کاظمی مدیر عامل موسسه بهمن سبز درباره افتتاح یکی از سینماهای حوزه هنری در شهر همدان گفت: بازسازی سینما فلسطین همدان از پارسال شروع شد و این سینما پاییز امسال به بهره برداری می رسد. بازسازی این سینما با حمایت و کمک مالی معاون سازمان سینمایی حوزه هنری، استانداری همدان، مدیر عامل سینماشهر و مدیر حوزه هنری استان همدان میسر شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، این مدیر سینمایی افزود: این سینما هفت سال تعطیل بود و پس از بررسی و طراحی مناسب تصمیم گرفتیم آن را بازسازی کرده و از یک سالن به دو سالن ۲۰۰ نفری تبدیل کنیم و در روند بازسازی امکانات صوتی و تصویری مجهز و به‌روز برای آن در نظر گرفته‌ایم و سینما فلسطین همدان به زودی با امکانات مناسب میزبان خانواده‌های این شهر خواهد بود.

وی در پاسخ به اینکه چرا تصمیم به افزایش سالن‌های این سینما گرفته شده است؟ بیان کرد: با توجه به آمار و ارقام و مشاهداتمان سینماهای تک سالنی مانند گذشته مورد توجه و اقبال عموم قرار نمی گیرند و مردم ترجیح می دهند در پردیس ها و سینماهای چند سالنی فیلم ببینند. تبدیل شدن سینمای تک سالنی فلسطین به دو سینما، امکانی است که برای خانواده های این شهر فراهم شده تا تنوع بیشتری در انتخاب فیلم داشته باشند.

کاظمی در پایان عنوان کرد: همزمان با شروع جشنواره فیلم‌های نوجوانان در همدان و در چهارم مهرماه جاری این سینما افتتاح می‌شود و آغاز به کار می‌کند تا یکی از سینماهای جشنواره باشد. خوشحالیم که در این رویداد فرهنگی در کنار کودکان ایرانی هستیم. امیدوارم با قرار گرفتن سینما فلسطین در چرخه اکران، شاهد تنوع و رونق اکران در این شهر باشیم.

بیست و نهمین جشنواره فیلم‌های نوجوانان ۴ تا ۸ مهرماه امسال در همدان برگزار می‌شود.
کد خبر: 101    |    تاریخ و زمان انتشار: چهارشنبه 25 شهریور 1394 ساعت 16:10