سی امین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان ایران
تخصصی شدن جشنواره راه بسیار مناسبی برای ارتقای سینمای کودکمدیرکل ارشاد استان اصفهان گفت: پروانه های زرین در اصفهان می ماند و این استان به مرکز بین المللی سینمای کودکان تبدیل خواهد شد

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی جشنواره فیلم کودک و نوجوان، حجت الاسلام حبیب رضا ارزانی در گفت وگویی با خبرگزاری ایرنا درباره تازه ترین تغییرات در جشنوراه فیلم کودک و نوجوان اظهار کرد: در جلسه شورای سیاستگذاری و راهبردی کودک در 18 مرداد از استقبال گرم مدیران استان اصفهان برای برپایی جشنواره فیلم کودک و نوجوان قدردانی شد.
وی یادآور شد: همانگونه که پیشتر اعلام شد، بر اساس مصوبه این شورا، بیست و نهمین جشنواره بین المللی کودک در مهرماه سال آینده در شهر اصفهان برگزار خواهد شد.
مدیرکل ارشاد استان اصفهان توضیح داد: با توجه به ضرورت تاسیس جشنواره اختصاصی و مجزا برای نوجوانان، نخستین جشنواره بین المللی نوجوانان و جشن المپیاد سال جاری به میزبانی استان همدان برگزار می شود.
ارزانی ادامه داد: این دو جشنواره از این پس به صورت دوسالانه برگزار می شود.
وی گفت: بنابراین همانگونه که رییس سازمان سینمایی در سفر به استان اصفهان اعلام کرده بود، پروانه های طلایی در استان اصفهان خواهد ماند و جشنواره همدان نخستین جشنواره تخصصی نوجوانان و جشن المپیاد فیلمنامه نویسی خواهد بود.
مدیرکل ارشاد استان اصفهان عنوان کرد: تخصصی شدن این جشنواره راه بسیار مناسبی برای ارتقای سینمای کودک و تبدیل اصفهان به مرکز بین المللی سینمای کودکان خواهد شد

کد خبر: 38    |    تاریخ و زمان انتشار: دوشنبه 19 مرداد 1394 ساعت 15:51
International Children Film Festival
www.icff.irHTML hit counter