سی امین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان ایران
حجت الله ایوبی:
اخبار خوبی از جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در راه است

رییس سازمان سینمایی در واکنش به انتقاد از بی‌خبری فعالیت‌های دبیرخانه جشنواره فیلم‏های کودکان و نوجوانان گفت: کارهای جشنواره طبق برنامه در حال انجام است و جای نگرانی نیست.

حجت الله ایوبی رییس سازمان سینمایی درباره روند برگزاری بیست و نهمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان گفت: شورای سیاست گذاری و راهبری سینمای کودک و نوجوان یکی از کاربردی ترین و فعال ترین شوارها در حوزه سینما است که به شکل برنامه ریزی شده جلسات خود را برگزار می کنند.

وی ادامه داد: من هم در برخی جلسات حضور دارم و از نزدیک در جریان امور قرار می گیرم و نکته مهم اینکه اعضای شورای سیاست گذاری و راهبری سینمای کودک و نوجوان در حال بررسی نقاط قوت و ضعف جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان هستند.

ایوبی تاکید کرد: این اطمینان را می‌دهم که بابت برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان نگرانی وجود ندارد و به اعضای شورای سیاست گذاری و راهبری سینمای کودک و نوجوان اعتماد دارم.

وی همچنین نوید اخبار خوبی از جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان داد.

رییس سازمان سینمایی در پایان گفت: ضمن اینکه علیرضا شجاع نوری دبیر بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به زودی به اتفاق همکاران خود به اصفهان سفر خواهند کرد و درباره روند برگزاری این جشنواره با مسئولان فرهنگی این شهر صحبت خواهند کرد.
کد خبر: 8    |    تاریخ و زمان انتشار: سه شنبه 29 ارديبهشت 1394 ساعت 09:13
International Children Film Festival
www.icff.irHTML hit counter