سی امین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان ایران
برنامه نمایش فیلم‌ها در آخرین روز جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان


برنامه نمایش فیلم در سینماهای جشنواره فیلم نوجوانان در آخرین روز جشنواره اعلام شد
به گزارش ارتباطات و اطلاع‎رسانی جشنواره، اسامی فیلم هایی که به نمایش درمی آیند عبارتند از:

سینما قدس:
«حورا» به کارگردانی غلامرضا ساغرچیان- «پرنده‌ای برای سارا» به کارگردانی نادر مقدس
فیلم‌های نیمه بلند و کوتاه (2)
«همنوع» به کارگردانی مجید عبادی، «آتا» به کارگردانی فراز آهنین ـ فرشاد فاضلی مقدم، «یک لنگه کفش» به کارگردانی نوید فلاحی، «بی‌صدا حرف نزن» به کارگردانی راستین غفارمنش، «شلخته‌ها» در بخش خارج از مسابقه به کارگردانی احمدرضا جغتایی
«پرنده‌ای برای سارا» به کارگردانی نادر مقدس
«حورا» به کارگردانی غلامرضا ساغرچیان

فیلم‌های سینما فلسطین (1)
فیلم سینمایی «پینوکیو، عامو سردار و رئیسعلی» به کارگردانی سید رضا صافی در بخش مسابقه ایران
«سگ‌های فضایی، سفر به ماه» به کارگردانی الکساندراینا اولانیکووا وادیم سوتسکف از روسیه در بخش مسابقه بین‌المللی پویانمایی
مجموعه پویانمایی سینمای ایران
«اسیر» اثر سیده نسرین شاه‌محمدی- «دخترک آت آشغال» محمد زارع ـ شلاله خیری- «زندگی مورچه‌ها» اثر مهرداد شیخان- «ستارگان ایرانی(شیب سنج) اثر سیدحسن سلطانی- «سه تار» اثر شیوا حسین‌پور- «صفحه خالی» اثر سیاوش خدایی- «کابوسنامه» زهرا جوادی- «ویبره» اثر اکبر تراب‌پور- «بدون مرز» به کارگردانی امیرحسین عسگری-
فیلم سینمایی «پینوکیو، عامو سردار و رئیسعلی» به کارگردانی سید رضا صافی در بخش مسابقه ایران

فیلم‌های تالار شهید آوینی1
«قطار جادویی» به کارگردانی جوچنگ، ژنچینگ ژانگ، بیفان شن از چین-
مجموعه پویانمایی سینمای ایران
«اسیر» اثر سیده نسرین شاه‌محمدی- «دخترک آت آشغال» محمد زارع ـ شلاله خیری- «زندگی مورچه‌ها» اثر مهرداد شیخان- «ستارگان ایرانی(شیب سنج) اثر سید‌حسن سلطانی- «سه تار» اثر شیوا حسین‌پور- «صفحه خالی» اثر سیاوش خدایی- «کابوسنامه» زهرا جوادی - «ویبره» اثر اکبر تراب پور
نمایش ویژه «ماجراجویان برف» به کارگردانی فاروک هیچی حافظ اوغلو از ترکیه- «مینای سرگردان» به کارگردانی یوسف برکی از افغانستان و کانادا- نمایش ویژه «تارخانه عنکبوت» به کارگردانی مارابیل ـ ایشفلت از آلمان

تالار شهید آوینی 2

نمایشی فیلم‌هایی از استان‌های لرستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان و یزد
«یلوبرد» به کارگردانی کریستینا ویتا از فرانسه و آمریکا- «پسر و جهان» به کارگردانی اله آبرو از برزیل -  «همبرگر» به کارگردانی کوتو تاکایشویلی از گرجستان و «شانا: موسیقی گرگ» به کارگردانی نینو جاکوزو از سوئیس و کانادا- «آب یخ» به کارگردانی جلال ساعد پناه از ایران و « شتر آسمانی» به کارگردانی یوری فتینگ از روسیه

تالار کانون
«گمیجی» به کارگردانی مجید اسماعیلی پارسا در بخش مسابقه ایران
«رویاهای شمردنی» به کارگردانی امول گوپته از هند-  «بازی ساز» به کارگردانی خوان پایلو بوسکارینی از آرژانتین، کانادا، ایتالیا- «پسر یتیم و خرس قطبی» به کارگردانی نیل کریستوفر از کانادا و «دنیای گوپی و پاقا» به کارگردانی شیلیا راناده از هند- «سگ‌های فضایی، سفر به ماه» به کارگردانی الکساندراینا اولانیکووا وادیم سوتسکف از روسیه در بخش مسابقه بین‌المللی پویانمایی
کد خبر: 403    |    تاریخ و زمان انتشار: چهارشنبه 08 مهر 1394 ساعت 11:44
International Children Film Festival
www.icff.ir







HTML hit counter