سی امین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان ایران
كارگردان فيلم محمد رسول الله(ص)
فیلم محمدرسول‌الله قطره‌ای از دریای بیکران رحمت پیامبر(ص) است

مجيد مجيدي در اكران وي‍ژه فيلم محمد رسول‌الله(ص) در سالن مجتمع شهید آويني اظهار کرد: همه مي‌دانيم در جهاني به سر مي‌بريم كه اسلام عزيز چگونه مورد تازيانه‌ كساني قرار گرفت كه نام اسلام را به سرقت بردند.
به گزارش ارتباطات و اطلاع‌رسانی جشنواره، کارگردان فیلم محمد رسول الله(ص) بيان كرد: دشمنان در طول سال‌هاي گذشته به دنبال اين بودند تا چهره‌ای زشت را از اسلام به مردم دنيا نمايش دهند.
مجیدی  با اشاره به اینکه اين فيلم در تلاش بود تا بتواند قطره‌اي از اقيانوس بيكران رحمت پيامبر اسلام(ص) را جبران كند افزود: در اينجا بايد تشكر كنم از آقايان فروزنده و صادقيان از بنیاد مستضعفان كه پشتيباني اين كار را برعهده داشتند  و همچنین از‌ عليرضا شجاع‌نوري كه خالصانه و عاشقانه در فيلم بازي كردند و بهترين و زيباترين بازي خود را ارائه كردند.
كارگردان برجسته سينماي ايران با بیان اینکه «رحمان» انسان بزرگ و یک مسلمان به تمام معناست، گفت: وقتي به ايران آمد در ابتدا به پابوس امام رضا(ع) در مشهد رفت و ضمن عرض ارادت به اماممان به نحوي از ايشان براي شروع كار كسب اجازه كرد.
وی تصريح كرد: «رحمان» در ابتدا هندو بود، چندین سال است مسلمان شده،‌ ضمن اينكه دو سال تلاش شبانه‌‎روزي كرد و موسيقي اين فيلم را ساخت كه به طور قطع موسيقي اين فيلم جاودانه خواهد ماند.
مجیدی اظهار کرد: شهر همدان براي من پر از خاطرات دوران نوجواني‌ام است چراكه نيمي از وجود من  یعنی مادرم همداني است.
كارگردان برجسته كشورمان افزود: خاطرات زيادي از باغات دره مرادبيگ و باغات سيلوار همدان دارم که برایم شیرین است.
کد خبر: 398    |    تاریخ و زمان انتشار: سه شنبه 07 مهر 1394 ساعت 23:58
International Children Film Festival
www.icff.irHTML hit counter