سی امین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان ایران
كارگردان فیلم «سرچشمه نیاز»:
المپیاد اعتماد به نفس و خودباوری نوجوانان ارتقاء می دهد

سید مهدی آقایی پور كارگردان فیلم «سرچشمه نیاز» كه از شهر كاشان در المپیاد فیلمسازی نوجوانان شركت كرده است، در گفت‌وگو با ستاد خبری نخستین المپیاد فیلمسازی نوجوانان گفت: من از طریق یكی از اعضای انجمن سینمای جوان كه از آشنایان ما بود و بعد هنگام ساخت فیلم فیلمبرداری آن را بر عهده كرفت، از برگزاری المپیاد مطلع شدم و در این المپیاد شركت كردم.

وی افزود: ایده و طرح فیلم من برگرفته از چشمه اسكندریه در كاشان است كه وجود این چشمه باعث آبادانی یك شهر در دل كویر شده است من از كودكی به سینما علاقه داشتم و در تئاترهای مدرسه نیز شركت می كردم.
وی ادامه داد: وقتی برای اولین بار فیلمم را دیدم از اینكه توانسته بودم به چیزی كه از كودكی به آن علاقه داشتم، برسم حال خوبی داشتم.
این كارگردان نوجوان گفت: این المپیاد باعث به وجود آمدن حس خودكفایی یا توانستن در من شد. من علاقه زیادی به ساخت فیلم های مستند دارم و بعد از ساخت اولین فیلم مستندم خیلی بیشتر علاقه مند شدم كه بتوانم دراین عرصه فعالیت كنم و فیلم بسازم.
وی اظهار كرد: برگزاری المپیاد كمك زیادی به نوجوانان علاقه مند به فیلمسازی كرد و باعث یك نوع اعتماد به نفس و خودباوری در آنها شد تا باور كنند می توانند فیلم بسازند.

کد خبر: 305    |    تاریخ و زمان انتشار: يكشنبه 05 مهر 1394 ساعت 16:52
International Children Film Festival
www.icff.irHTML hit counter