سی امین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان ایران
مسئول کمیته اطلاع رسانی جشنواره فیلم‌های نوجوان همدان
پخش ویژه‌برنامه‎های جشنواره از رسانه ملی

مسئول کمیته اطلاع‌رسانی بیست‌و‌نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های نوجوان از پخش ویژه‌برنامه‎های جشنواره از صداوسیما خبر داد
به گزارش ارتباطات و اطلاع‌رسانی جشنواره، مسئول کمیته اطلاع رسانی جشنواره فیلم‌های نوجوان همدان  با تأکید بر برنامه ریزی صدا و سیمای مرکز همدان برای پوشش و انعکاس مطلوب این جشنواره، بیان کرد: پخش تیزر، برنامه‌سازی برای اطلاع‌رسانی به مردم از این طریق در حال انجام است، ضمن اینکه در ایام جشنواره هر شب برنامه ویژه جشنواره و گفت و‌گو با هنرمندان و عوامل جشنواره در ساعات 20 تا 20:45، 23 تا 23:45 و 12:30 تا 13:30 از شبکه همدان پخش می‌شود.
حبیب شهنوازیان اظهار کرد: بعد از اعلام میزبانی همدان، کمیته اطلاع‌رسانی جشنواره فیلم‌های نوجوان با حضور 15 نفر از خبرنگاران حرفه‌ای استان، تشکیل و فعالیت خود را آغاز کرد.
وی گفت: این کمیته در راستای اهداف و سیاست‌های سینمایی کشور، حمایت از هنرمندان و نوجوانان در همدان فعال شد تا ضمن اطلاع رسانی صحیح، عموم مردم از برنامه‌ها و رویدادهای این جشنواره بین‌المللی مطلع شوند.
وی با بیان اینکه بیش از 80 خبرنگار از خارج استان برنامه‌های این جشنواره را پوشش می‌دهند، اضافه کرد: نمایندگان تمام رسانه‌های استانی نیز به پوشش بخش‌های مختلف جشنواره مشغول هستند.
وی اظهار کرد: تاکنون بیش از 3 هزار خبر در مورد برنامه ها و رویدادهای این جشنواره بین المللی، از طریق رسانه‌های دیداری و شنیداری منعکس شده است.
وی تصریح کرد: در راستای اطلاع‌رسانی به مردم بیش از 4 هزار پوستر جشنواره و تراکت‌هایی با این موضوع توزیع شده است، ضمن اینکه رادیو همدان هم روزانه برنامه‌های اکران در سینماهای استان را از ستاد اطلاع رسانی دریافت و منعکس می‌کند.
شهنوازیان از راه‌اندازی مرکز 118 با هماهنگی مخابرات همدان برای اطلاع رسانی از برنامه های جشنواره خبر داد و افزود: استفاده از تابلوهای روان‌گردان و دیجیتال و ظرفیت استفاده از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی با تشکیل چندین گروه از دیگر اقدامات این کمیته بود.
نخستین المپیاد فیلمسازی و بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های نوجوانان از سوم تا چهارم مهرماه در همدان برگزار می‌شود.

کد خبر: 298    |    تاریخ و زمان انتشار: يكشنبه 05 مهر 1394 ساعت 16:11
International Children Film Festival
www.icff.irHTML hit counter