سی امین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان ایران
شهردار همدان:
همزمانی جشنواره با مناسبت‌های متعدد، تبلیغات شهر ی را کمرنگ کرده است


مصطفی رسولی با بیان اینکه از لحاظ فضاسازی شهری تمام تلاش خود را برای تبلیغ جشنواره بین‌المللی فیلم‌های نوجوانان داشتیم، گفت: تبلیغات در سطح شهر دو برابر میزانی است که بنیاد سینمایی فارابی از ما درخواست کرده بود.
شهردار همدان گفت: همزمانی جشنواره با اول مهرماه و وجود مناسبت‌های بسیار در این مقطع زمانی یکی از دلایلی است که تبلیغات جشنواره فیلم در سطح شهر کمرنگ نشان داده می‌شود.
به گزارش ارتباطات و اطلاع‌رسانی جشنواره، شهردار همدان با بیان اینکه میزبانی همدان برای برگزاری این جشنواره دیر اعلام شد، تأکید کرد: با این وجود مسئولان استان تمام تلاش خود را برای برگزاری مطلوب این جشنواره و میزبانی از آن به کار گرفتند.
وی خاطرنشان کرد: در کمترین زمان، کارها به نحو مطلوب برنامه‌ریزی و انجام شد تا از این رهگذر، زمینه برای ارتقای فرهنگ استان همدان مهیا شود.
رسولی برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم نوجوانان را بستری برای معرفی همدان به دنیا دانست و گفت: شناساندن استعدادهای بالقوه فرهنگی و هنری همدان نیز از دیگر ابعاد اثرگذار این جشنواره است.
وی با تأکید بر اینکه برگزاری جشنواره‌های بین‌المللی به دلایل مختلفی در توسعه استان تاثیرگذار است اضافه کرد: برگزاری برنامه‌های این چنینی باعث به‌روز شدن تجهیزات سالن‌ها و آشنایی نوجوانان با مفاهیم فرهنگی و تربیت آنها می‌شود.
رسولی با بیان اینکه برای ماندگاری جشنواره فیلم نوجوانان در همدان باید دبیرخانه دائمی ایجاد شود، گفت: با این اقدام در سال‌های آتی، کارها 6 ماه جلوتر برنامه‌ریزی شده و انجام می‌شود.

کد خبر: 284    |    تاریخ و زمان انتشار: شنبه 04 مهر 1394 ساعت 20:35
International Children Film Festival
www.icff.irHTML hit counter