سی امین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان ایران
مدیر انجمن سینمای جوان سبزوار:
برگزاری المپیاد بسیار طرح و ایده مناسبی بود


علی اصغر احمدی با اشاره به اینكه سطح فیلم ها در سطح نوجوانان خوب بود، گفت: برگزاری المپیاد بسیار طرح و ایده مناسبی بود. اگر این المپیاد هر ساله طی یك تاریخ و زمان بندی مشخص انجام شود ، قطعا می تواند دستاوردهای بهتری داشته باشد. امیدوارم در سال های آینده روند روبه رشدی داشته باشیم
علی اصغر احمدی مدیر انجمن سینمای جوان سبزوار در گفت‌وگو با ستاد خبری نخستین المپیاد فیلمسازی نوجوانان گفت: ما در برنامه هفته فیلم و عكس كه در انجمن سینمای جوان سبزوار برگزار می كنیم تعدادی نوجوان را شناسایی كردیم. همچنین از هنرستان های هنری شهر نیز كمك گرفتیم كه البته افراد معرفی شده از سوی آنها دو نفر بیشتر نبودند و به دلیل محدودیت نتوانستیم افراد بیشتری را جذب كنیم.
وی با اشاره به اینكه این طرح به دلیل اولین سال برگزاری بسیار ناشناخته بود، گفت: مشاوره و كارگاه‌های آموزشی قبلا برگزار كرده بودیم كه این بچه ها در آن شركت كرده بودند. در نهایت ما 4 فیلم تولید كردیم كه 1 فیلم به دلیل نقص فنی ارسال نشد و ما 3 فیلم را برای شركت در المپیاد ارسال كردیم.
احمدی اظهار كرد: استقبال بچه ها از طرح برگزاری المپیاد فیلمسازی خوب نبود. من فكر می‌كنم اگر در سال های آینده بتوانیم كمی زودتر اطلاع رسانی كرده و با اداره آموزش و پرورش تعاملی ایجاد كنیم قطعا می توانیم شركت كنندگان بیشتری داشته باشیم.
وی افزود: مشكل این بود كه در سال اول برنامه ریزی درست و منسجمی وجود نداشت. امیدوارم برای دوره های بعد برنامه ریزی بهتری هم برای جذب استعدادها و هم برای آموزش آنها تدارك دیده شود.

کد خبر: 254    |    تاریخ و زمان انتشار: جمعه 03 مهر 1394 ساعت 18:08
International Children Film Festival
www.icff.irHTML hit counter