سی امین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان ایران
روزانه 1100دانش‌آموز فیلم های جشنواره را می بینند


معاون فرهنگی آموزش و پرورش استان همدان گفت: روزانه یک‌هزار و 100 دانش‌آموز، فیلم‎های جشنواره بین المللی نوجوانان را می‌بینند.
به گزارش ارتباطات و اطلاع‌رسانی جشنواره، حسن یوسفی گفت: بر اساس هماهنگی با ستاد برگزاری جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان همدان، در ایام برگزاری جشنواره روزانه یک‌هزار و 100 دانش‌آموز در سالن‎های سینما حضور خواهند داشت.

وی با بیان اینکه برگزاری جشنواره‌ بین المللی فیلم های نوجوانان دارای تأثیرات مثبت و ماندگاری است، اظهار کرد: از آن جا که آموزش غیر مستقیم اثرگذاری بالایی بر مخاطب دارد؛ باید با زبان هنر، فیلم، تئاتر و... به نوجوانان مفاهیم مورد نظر را آموزش داد.
معاون فرهنگی آموزش و پرورش همدان خاطرنشان کرد: اگر آموزش‌ها با توجه به اقتضای سنی نوجوان ارائه شود، شاهد نتایج مثبتی در امر آموزش و تربیت خواهیم بود.

یوسفی با بیان اینکه در سال‌های گذشته کانون‌های فرهنگی آموزش و پرورش به عنوان مهم‌ترین مراکز آموزشی غیر مستقیم ما تعطیل شدند، افزود: به دنبال احیای این کانون‌ها و از سرگیری فعالیت‌ آن هستیم.
وی گفت: در کنار این کانون‌ها، اردوگاه‌ها نیز تعطیل شدند که باید فعالیت این مراکز را مجدد احیا کرده و از ظرفیت این مراکز برای آموزش‌های غیر مستقیم استفاده کنیم.
کد خبر: 244    |    تاریخ و زمان انتشار: جمعه 03 مهر 1394 ساعت 11:46
International Children Film Festival
www.icff.irHTML hit counter