با انتشار نامه ای به پاس برگزاری موفقیت آمیز جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان اصفهان صورت گرفت؛
قدردانی "ایوبی" از "جعفری جلوه"
"حجت الله ایوبی" معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی، طی نامه ای از مهندس "محمد رضا جعفری جلوه" مدیرعامل بنیاد فارابی به واسطه برگزاری موفقیت آمیز بیست و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان اصفهان قدردانی کرد.
به گزارش ستاد خبری بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به نقل از روابط عمومی سازمان سینمای، در متن نامه ایوبی به جعفری جلوه آمده است:

"برگزاری موفقیت آمیز جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان اصفهان،بی تردید مرهون درایت،مدیریت شایسته و حوصله و سعه صدر جنابعالی ودست اندرکاران به ویژه آقای مسعود شاهی دبیر محترم جشنواره است فزون بر برگزاری باشکوه ،وزین و بی حاشیه تلاش های شما در سال گذشته در فعال کردن سینمای کودک و افزایش قابل توجه کمی وکیفی فیلم کودک و نوجوان ستودنی است.

امید است با استفاده از تجربه خوش امسال و به ویژه همکاری صمیمانه استان اصفهان از هم اکنون برای احیاء سینمای کودک و نوجوان در عرصه های تولید و توزیع و نمایش و جلب همکاری دستگاه های ونهادهای مختلف برنامه ریزی نمایند.

توفیقات روز افزونتان را از خداوند متعال خواستارم."

گفتنی است بیست و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان اصفهان از 11 تا14 مهر به همت بنیاد سینمایی فارابی و به دبیری "مهدی مسعود شاهی" در اصفهان برگزار شد.