مدير اجرايي جشنواره كودك در قزوین:
جشنواره کودک در قزوین پرمخاطب‌تر از گذشته برگزار شد
مدير اجرايي جشنواره كودك و نوجوان اداره كل ارشاد استان قزوين برگزاری جشنواره کودک در این استان را موفق ارزیابی کرد و گفت این دوره برگزاری استانی جشنواره در قزوین با مخاطب و شکوه بیشتری همراه بود.


نويد سيم‌بر، مدير اجرايي جشنواره كودك و نوجوان اداره كل ارشاد استان قزوين، درباره برگزاري اين جشنواره در استان ياد شده، به خبرنگار ستاد خبري بيست و هشتمين جشنواره بين‌الملي كودك و نوجوان، گفت: اداره ارشاد استان قزوين، شش فيلم ‍ژانر كودك و نوجوان را در 12 سانس براي علاقه‌مندان به نمايش گذاشت.
او، «الو الو من جوجو‌ام»، «ما متهميم»، «ننه نقلي»، «سرزمين رها» و «ديو و دلبر» را از جمله فيلم‌هاي اكران شده در جشنواره كودك و نوجوان قزوين خواند و اظهار كرد: در روزهاي برگزاري جشنواره، هر فيلمي را تنها يك بار توانستيم به اكران در بياوريم، در حالي كه اگر فرصت داشتيم، برخي از فيلم‌ها، بضاعت دست كم دو بار اكران را داشتند.
سيم‌بر، درمورد كيفيت برگزاري اختتاميه جشنواره كودك و نوجوان در استان قزوين، با بيان اين‌كه، مراسم اختتاميه را با حضور برخي مديران آموزش و پرورش و مهماناني از بهزيستي، برگزار كرديم، حضور عموم مردم در اين مراسم را از ديگر اتفاقات خوب اختتاميه خواند و افزود: در آيين برگزاري اختتاميه، نمايش پر مخاطب «خان بابا» را نيز براي حاضران به اجرا گذاشتيم.
مدير اجرايي جشنواره كودك استان قزوين، با اشاره به اين‌كه، از تاريخ چهاردهم تا هفدهم ماه جاري، براي دوست‌داران فيلم كودك، چهار روز و در هر روز، سه نوبت نمايش فيلم داشتيم، پر مخاطب‌ترين كار را، «الو الو من جوجو‌ام» خواند و اظهار كرد: اين فيلم با اين‌كه قديمي هم بود، اما بخاطر شاد و موزيكال بودن، موفق به جذب مخاطبان پر شماري شد.
سيم‌بر، درباره سالن‌هاي ميزبان علاقه‌مندان فيلم كودك، گفت: ما در دو سالن 200 و 80 نفره سينما بهمن قزوين، ميزبان مخاطبان بوديم.
او، در پاسخ به اين پرسش كه چه نهادهايي همراه شما در برگزاري اين جشنواره بودند، اظهار كرد: آموزش و پرورش و صدا و سيما در برگزاري اين جشنواره با ما همكاري و همراهي خوبي داشتند.
سيم‌بر، با بيان اين‌كه، امسال براي دومين باري بود كه استان قزوين، فرصت برگزاري جشنواره كودك و نوجوان را پيدا مي‌كرد، درباره تفاوت اين دوره با دوره گذشته، گفت: در اين دوره سعي كرديم، ضمن برقراري نظم، اختتاميه با شكوه‌تري هم برگزار كنيم كه فكر مي‌كنم، موفق هم بوده‌ايم.

اطلاعات خبر
کد خبر: 433
بازدیدها: 3722
تاریخ و زمان انتشار: شنبه ، ۲۶ مهر ۱۳۹۳ ، ۱۴:۰۷