میزبان قدیمی جشنواره باردیگر جان گرفت؛
شور جشنواره کودک به کرمان بازگشت
کرمان که یک بار میزبان برگزاری جشنواره کودک بود، باردیگر با شور و حال جشنواره‌ای روبه رو شد.

به گزارش ستاد خبری بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، نمایش فیلم‌های بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان عصر هجدهم مهر ماه به کار خود پایان داد.
در این جشنواره هشت عنوان فیلم در 10 نوبت اکران شد و در هر سانس 350 نفر در گروه سنی دبستان، راهنمایی و دبیرستان فیلم‌های مذکور را تماشا کردند.
نمایش فیلم‌های جشنواره کودک به مدت چهار روز و با نمایش هشت عنوان فیلم در سه نوبت 8تا 10، 10 تا 12 و 15 تا 17 درسینما شهرتماشای کرمان انجام شد
این جشنواره 15 مهر با حضورمدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ؛مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و جمع زیادی از کودکان و نوجوانان علاقه مند، در سینما شهر تماشای کرمان گشایش یافت. فرشید فلاح، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در این مراسم در سخنانی گفت:هیچ چیز در دنیا زیبا تر از لبخند بچه‌ها نیست و در مقابل هم هیچ چیز به اندازه غصه و اندوه کودکی رنج آور نیست.
فلاح گفت:28 سال پیش جشنواره‌ای بنیان گذاشته شد و در یک دوره نیز استان کرمان میزبان این جشنواره بود.
فلاح تصریح کرد: امسال علاوه بر استان میزبان جشنواره، استان‌های دیگری نیز فیلم‌های جشنواره را در سینماهای شهرشان نمایش دادند و بچه‌ها این فرصت را داشتند تا از دیدن این فیلم‌ها لذت ببرند.
اطلاعات خبر
کد خبر: 431
بازدیدها: 3672
تاریخ و زمان انتشار: جمعه ، ۲۵ مهر ۱۳۹۳ ، ۱۴:۳۹