مدیر کل اداره ارشاد استان چهارمحال و بختیاری:
استقبال از فیلم‌ها و کارگاه آموزشی جشنواره کودک در شهرکرد
مدیر کل اداره ارشاد استان چهارمحال و بختیاری با بیان این‌که، همراهی آموزش و پرورش، موجب اکران پرمخاطب فیلم‌های جشنواره کودک شد، استقبال از فیلم‌های کودک و نوجوان به نمایش درآمده در شهرکرد و برپایی کارگاه آموزشی جشنواره کودک در این شهر را جالب توجه دانست.

جواد کارگران، مدیر کل اداره ارشاد استان چهار محال و بختیاری، در گفتگو با ستاد خبری بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی کودک و نوجوان، گفت: در روزهای برگزاری جشنواره کودک در استان چهارمحال و بختیاری، تعداد 10 فیلم برای مخاطبان به نمایش گذاشته شد که در بین آن‌ها پنج فیلم جدید نیز قرار داشت.
او با بیان این‌که برنامه ما در این دوره از برگزاری جشنواره، نمایش پنج فیلم کودک مربوط به سالیان دور بود تا مروری بر خاطرات گذشته شود، «شهر موش‌ها 1»، «دیو و دلبر» و «تتل و راز صندوقچه» را از جمله فیلم‌های اکران شده در جشنواره کودک و نوجوان چهارمحال و بختیاری نام برد و درباره برنامه‌های جنبی این دوره از برگزاری جشنواره در استان چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: ما در ایام برگزاری جشنواره، با حضور یکی از استادان دانشگاه اصفهان به نام علی قاسمی، یک کارگاه تصویربرداری برپا کردیم که با استقبال خوب علاقه‌مندان مواجه شد.
مدیر کل اداره ارشاد استان چهارمحال و بختیاری، با بیان این‌که از تاریخ سیزدهم تا شانزدهم مهر ماه، برای علاقه‌مندان به فیلم کودک، نمایش فیلم داشتیم، استقبال از برگزاری جشنواره و فیلم‌های به نمایش درآمده را بسیار مطلوب خواند و افزود: هماهنگی با آموزش و پرورش سبب پر شدن سالن‌ها در تمامی سانس‌ها می‌شد.
او با اشاره به حضور مهدی مسعودشاهی، دبیر جشنواره در استان چهارمحال بختیاری  و رضایت از کیفیت برگزاری این دوره از جشنواره کودک، ادامه داد: دو سالن بهمن با ظرفیت 480 صندلی و غدیر با ظرفیت 380 نفر، از مخاطبان جشنواره در این استان میزبانی کردند.
کارگران با تاکید بر این‌که استقبال تا آن اندازه خوب و مطلوب بود که نمی‌توان فیلمی را به عنوان پرمخاطب ترین اثر جشنواره انتخاب کرد، درمورد همکاری سایر نهادها با اداره ارشاد این استان، گفت: صدا و سیما، آموزش و پرورش و حوزه هنری استان، در برگزاری هر چه مطلوب‌تر این جشنواره به ما کمک کردند.
مدیر کل اداره ارشاد استان چهار محال و بختیاری، این دوره را دومین دوره برگزاری جشنواره فیلم کودک و نوجوان در این استان خواند و درباره تفاوت‌های آن با دوره گذشته، اظهار کرد: در دوره اول، تمامی فیلم‌های ما، جدید و رقابتی بود، اما امسال، با توجه به اکران کارهای قدیمی، خوشبختانه از آن فیلم‌ها نیز استقبال خوبی به عمل آمد.

اطلاعات خبر
کد خبر: 425
بازدیدها: 3793
تاریخ و زمان انتشار: سه شنبه ، ۲۲ مهر ۱۳۹۳ ، ۱۳:۰۶