مدیر اجرایی جشنواره کودک سیستان و بلوچستان خبر داد
استقبال بی‌نظیر از جشنواره کودک در زاهدان/نمایش 5 فیلم جدید در کنار 4 فیلم خاطره انگیز
مهدی قنبری با اشاره به این‌که بیشتر مخاطبان ما را دانش‌آموزان دو مقطع راهنمایی و دبیرستان تشکیل می‌دادند، درباره استقبال از جشنواره گفت: استقبال تا آن اندازه خوب بود که راهروهای سالن سینما نیز در هر سه سانس پر از جمعیت شده بود.


مهدی قنبری مدیر اجرایی جشنواره کودک و نوجوان استان سیستان و بلوچستان درباره تعداد فیلم‌های اکران شده در این جشنواره، گفت: اداره ارشاد استان سیستان و بلوچستان در مدت برگزاری جشنواره، 9 فیلم را به نمایش عمومی گذاشت که پنج مورد آن جدید بود.

او، «دزد و پری»، «تتل و راز صندوقچه»، «شهر موش‌ها 1»، «الو الو من جوجوام» و «باغ بهشت» را از جمله فیلم‌های اکران شده در ایام برگزاری جشنواره کودک و نوجوان در استان سیستان و بلوچستان خواند و در توضیح مراسم اختتامیه گفت: مراسم اختتامیه با حضور برخی دانش‌آموزان، مدیران و نماینده‌ای از تهران برگزار شد که نمایش فیلم «شهر موش‌ها 2»، رضایت بسیاری از مهمانان را به همراه داشت.

قنبری با اشاره به این‌که، چهاردهم تا هفدهم مهر ماه، زمان برگزاری این جشنواره در استان سیستان و بلوچستان بود، گفت: سالن سینما اشراق با ظرفیت 200 نفر، در سه سانس، میزبان علاقه‌مندان به جشنواره بود که بیشتر آنان را دانش‌آموزان تشکیل می‌دادند.

مدیر اجرایی جشنواره کودک و نوجوان استان سیستان و بلوچستان، بیشتر مخاطبان را دانش‌آموزان دو مقطع دبستان و راهنمایی خواند و درباره استقبال مردم از جشنواره اظهار کرد: استقبال تا آن اندازه خوب بود که راهروهای سالن سینما نیز در هر سه سانس پر از جمعیت شده بود.

او با تاکید بر این‌که، تمامی فیلم‌های به اکران درآمده پر مخاطب بود، اظهار کرد: آموزش و پرورش، شورای شهر و صدا و سیما، در برگزاری هر چه بهتر این جشنواره ما را خیلی خوب، همراهی کردند که جا دارد از آن‌ها تشکر کنم.

قنبری در پایان با بیان این‌که این دوره، چهارمین دوره‌ای بود که اداره ارشاد استان سیستان و بلوچستان، اقدام به برگزاری جشنواره کودک و نوجوان می‌کرد، برگزاری این دوره از جشنواره را منظم‌تر از گذشته ارزیابی کرد.

اطلاعات خبر
کد خبر: 424
بازدیدها: 3858
تاریخ و زمان انتشار: يكشنبه ، ۲۰ مهر ۱۳۹۳ ، ۱۳:۳۷